Słuchawki Bezprzewodowe...

89.00

Słuchawki Bezprzewodowe Maxcom MAXtreme

Słuchawki Xtreme zapewnią doping jakiego jeszcze nie miałeś.
Słuchawki Bezprzewodowe Maxcom MAXtremeMaxcom EAN5908235975917

Wyślemyw poniedziałek

89,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Bluetooth JL v5.0
Pojemność baterii (mAh) 230 mA
Czas czuwania (godziny) 180
Zasięg Bluetooth do 10m
Wbudowany mikrofon Tak
Czas ładowania (h) 2
Co zawiera zestaw Trzy gumowe końcówki w zestawie, rozmiary S,M,L; Kabel ładujący micro-USB w zestawie
Ean 5908235975917

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bezprzewodowe Maxcom MAXtreme?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

2021-06-15

Sprzet ok, tak jak pisał ktoś wyżej mikrofon mógłby lepiej wyłapywać.

2020-06-23

Bateria trzyma mega długo, jakość dzwięku ok, biega się z nimi dobrze. Mikrofon mógłby lepiej wyłapywać w czasie rozmowy.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Słuchawki Bezprzewodowe Maxcom MAXtreme

Słuchawki Bezprzewodowe Maxcom MAXtreme

Trwa ładowanie