Smartwatch FW51 Crystal

399.00
FW51 Crystal

Magia kryształów

Smartwatch Maxcom FW51 Crystal + PREZENT!

Crystal pełni funkcję inteligentnego zegarka, jak również eleganckiej bransoletki. Smartwatch z powodzeniem zastępuje lub uzupełnia kobiecą biżuterię. Ten designerski zegarek nie tylko prezentuje się stylowo, ale także monitoruje wiele istotnych parametrów zdrowotnych, w tym dedykowanych kobietom. Wyświetlacz o nieograniczonych możliwościach personalizacji umożliwia wygodne odczytywanie powiadomień, a długo działająca bateria pozwala cieszyć się z zegarka przez wiele dni bez ładowania.

FW51 Crystal

Podkreślający kobiece piękno

Crystal został ozdobiony eleganckimi, czarnymi kryształami, które dodają blasku każdej stylizacji. Niezależnie od tego, czy ubierasz go solo czy w towarzystwie innej biżuterii, możesz być pewna, że zegarek przyciągnie wzrok twojego otoczenia.

FW51 Crystal

Zgrabny i elegancki

Cienka (zaledwie 9,5 mm!) i smukła konstrukcja w połączeniu z doskonałą jakością kryształków zdobiących pasek i subtelnym, złotym wykończeniem robi wrażenie! Każdy detal w tym zegarku został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu efektownej i bardzo eleganckiej formy.

FW51 Crystal
FW51 Crystal

Szyty na miarę

Zegarek został wyposażony w 1,09-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości i w nieograniczoną liczbę różnorodnych tarcz. Możesz wybrać design elegancki lub sportowy, warianty monochromatyczne lub kolorowe, kombinacje stonowane lub odważne. Odkryj radość eksperymentowania i wyrażania swojego stylu za pomocą unikalnych tarcz i dopasuj wygląd zegarka do swojego stylu.

FW51 Crystal

Dbający o zdrowie

Myślisz, że elegancki wygląd zegarka oznacza ograniczoną funkcjonalność? Nic podobnego! Zegarek Crystal został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które pomogą zatroszczyć się o zdrowie. Puls, ciśnienie czy poziom natlenienia krwi - to tylko kilka przykładów pomiarów, które pozwolą ci mieć dobre samopoczucie pod kontrolą. Wszystkie odczyty są wykonywane w czasie rzeczywistym, a optyczne czujniki zapewniają dokładne wyniki.

*Pamiętaj jednak, że mimo wszystko smartwatch nie zastępuje profesjonalnych urządzeń medycznych.

FW51 Crystal
FW51 Crystal

Dedykowany kobietom

Crystal został stworzony z myślą o kobietach. Zegarek posiada wbudowany kalendarz menstruacyjny oraz ciążowy, zapewniając pełną kontrolę nad tym istotnym elementem kobiecej codzienności.

Efektywny

Ciągle gdzieś pędzisz? Wykorzystaj ten bieg do osiągnięcia celów związanych z kondycją, wyglądem czy samopoczuciem. Crystal monitoruje liczbę kroków, kalorie spalone podczas dynamicznego marszu oraz tętno. Zegarek automatycznie zapisuje wszystkie parametry w dedykowanej aplikacji.

FW51 Crystal
FW51 Crystal
FW51 Crystal

Praktyczny

Nie pozwól, by ominęły cię ważne informacje. Crystal pozwoli ci być na bieżąco w każdej sytuacji. Zegarek w czasie rzeczywistym informuje cię o przychodzących wiadomościach SMS czy połączeniach telefonicznych.

Wydajny

Ładowarka pozostawiona w innej torebce już nie stanowi problemu. Zastosowanie pojemnej baterii w Crystalu sprawia, że przez 7 dni możesz zapomnieć o konieczności ładowania.

FW51 Crystal
FW51 Crystal

Wielofunkcyjny

Dzięki płynnej i intuicyjnej obsłudze oraz w pełni dotykowemu wyświetlaczowi, korzystanie ze smartwatcha jest szybkie i przyjemne. Crystal oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak:

FW51 Crystal

Migawka aparatu

FW51 Crystal

Alert bezruchu

FW51 Crystal

Przypomnienie o piciu wody

FW51 Crystal

Funkcja znajdź telefon

FW51 Crystal

Monitor snu

FW51 Crystal

Krokomierz

FW51 Crystal

Prezent - Flakonik z czarnym obsydianem

Wraz z zegarkiem Crystal otrzymujesz elegancki, wielofunkcyjny, szklany flakonik wyposażony w zakończenie typu roll on. Dzięki formie rollera aplikacja ulubionego olejku czy perfum staje się jeszcze przyjemniejsza. Wnętrze buteleczki wypełnione jest naturalnym, czarnym obsydianem, który wzbogaca kosmetyk o cenne właściwości tego kryształu.

FW51 Crystal
FW51 Crystal
FW51 Crystal
FW51 Crystal

Magia kryształów

Obsydian to kamień powstały z lawy wulkanicznej. Jego charakterystyczną cechą jest szklisty połysk. Najpopularniejszą odmianą jest czarny obsydian, któremu przypisywane są magiczne właściwości.

Czarny obsydian uważany jest za lustrzane odbicie duszy. Kamień wspiera rozwój duchowy oraz chroni przed negatywnymi emocjami, myślami i energią.

Elegancka forma

Czarno-złote, eleganckie opakowanie podkreśla wysoką jakość i wyjątkowość kryształowego zestawu. To idealna propozycja prezentowa, która emanuje magią kobiecości.

FW51 Crystal
FW51 Crystal

Specyfikacja

 • Aplikacja: FitCloudPro
 • CPU: Realtek RTK8762DK
 • Pamięć: 192 KB / 256 KB + 64 MB
 • Ekran: 1.09" 240×240 px
 • Bateria: 130 mAh polimerowo-jonowa
 • Ładowanie: Kabel magnetyczny
 • Wymiary: 39.5×39.5×9.5 mm
 • Czas działania: 5-7 dni
 • Zdrowie: Ciśnienie krwi, tętno, tlen we krwi, alarm bezruchu, monitorowanie snu
 • Powiadomienia: Połączenie przychodzące, SMS, e-mail, aplikacje Social
 • Sport: Kroki, dystans, kalorie, tryby sportowe
 • Inne: Aktywacja ruchem ręki, migawka aparatu, alarm, znajdź telefon
Smartwatch FW51 CrystalMaxcom EAN5908235977638

399,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Smartwatch FW51 Crystal?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie