Smartwatch FW46 Xenon

349.00Kupując ten smartwatch otrzymasz w prezencie tzw. bransoletkę szczęścia marki Plantwear, stworzoną specjalnie dla Maxcom.

Delikatna, subtelna i urzekająca bransoletka z drewnianą zawieszką w kształcie serca idealnie komponuje się z naszymi smartwatchami.
To minimalizm w najpiękniejszym wydaniu i mały symbol o wielkiej mocy. Miłość, pasja, emocje, naturalność, a wszystko zamknięte w efektownym, drewnianym pudełku z motywacyjnym wnętrzem i ozdobną wstążką na zewnątrz.

Serce wykonane zostało z orzecha amerykańskiego, kulka regulująca ze stali nierdzewnej, a ozdobne wykończenie z pozłacanego srebra.

FW46 XENON
Inteligentny zegarek monitorujący zdrowie
6 powodów, dla których warto go kupić
Dokładny pomiar
temperatury ciała
Precyzyjny
pulsoksymetr

Odprężające
ćwiczenia oddechowe
Analiza EKG
w aplikacji

Udostępnianie wykonanych
pomiarów
24-godzinny
monitoring tętna
Subtelny wyświetlacz
w jakości HD
Koperta wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantuje niezawodność i trwałość konstrukcji. 1.3-calowy, okrągły, dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości wyświetla powiadomienia oraz dane dotyczące zdrowia i aktywności.
Spersonalizuj swój zegarek
Xenon posiada w zestawie dwa skórzane paski – czarny i brązowy. Siedem różnych tarcz zegarka pozwoli Ci na dopasowanie jego wyglądu do każdej stylizacji. Dodatkowo, dzięki możliwości wymiany paska na jeden z wielu dostępnych w ofercie Maxcom, Twój Xenon sprawdzi się zarówno na siłowni jak podczas wieczornego wyjścia.
Monitoruj zmiany
temperatury ciała
Xenon wykorzystuje specjalne sensory aby mierzyć temperaturę ciała 24 godziny na dobę. Dzięki temu masz stałą kontrolę nad jednym z najważniejszych parametrów zdrowotnych.
Mierz z łatwością poziom
natleniania krwi
Pulsoksymetr w zegarku pozwoli Ci monitorować poziom wysycenia krwi tlenem. Obserwacja trendu saturacji krwi umożliwia przeciwdziałanie rozwijającej się u użytkownika niewydolności oddechowej.
Śledź rytm swojego serca
za pomocą EKG
EKG i pomiar ciśnienia krwi to dwie funkcje smartwatcha, które ostrzegą Cię o potencjalnych problemach ze zdrowiem. Sztuczna inteligencja dokona analizy pomiaru wskazując ewentualne odchylenia od normy.

Przyłóż palec do bocznej elektrody i poczekaj aż precyzyjny, 24-bitowy przetwornik precyzyjnie zmierzy rytm Twojego serca.
Wykonaj 60-sekundowy
test oddechowy
Ze smartwatchem Xenon możesz zredukować poziom stresu za pomocą ćwiczeń oddechowych. Świadomy oddech przyczyni się także do poprawy koncentracji, wzrostu odporności organizmu oraz zrelaksowania umysłu i ciała. Regularne sesje będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które dbają o jakość treningu i swoje zdrowie.
Udostępniaj wykonane pomiar
Dodaj w aplikacji swoich bliskich i wymieniajcie się pomiarami wykonanymi smartwatchem. Funkcja ta zapewni Ci spokój. Nawet będąc daleko od domu nie będziesz się już martwić o rodziców, a oni o Ciebie.
Monitoruj pomiar przez cały dzień
Dzięki czujnikom optycznym Xenon zmierzy intensywność Twojego treningu i zmienność tętna. Na wyświetlaczu będziesz mógł zobaczyć aktualny pomiar w czasie rzeczywistym, a w przypadku przekroczenia normy, zegarek ostrzeże Cię przed niebezpieczeństwem. Przy użyciu aplikacji rejestruj dobowe zmiany tętna i miej rękę zawsze na pulsie.
Miej zdrowie w swoich rękach
Xenon sprawdzi się nie tylko dla miłośników sportu, ale także osób, które mają problemy z sercem czy krążeniem. Smartwatch powiadomi Cię o niepokojących parametrach, a na co dzień będzie wspierać Twoje treningi.
Odpocznij i zregeneruj się
Włącz automatyczne monitorowanie snu i poznaj analizę jakości i czasu jego trwania. Xenon zarejestruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu, aby oceniać i poprawiać jakość Twojego odpoczynku.
Ćwicz i sprawdzaj swoje postępy
Włącz automatyczne monitorowanie snu i poznaj analizę jakości i czasu jego trwania. Xenon zarejestruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu, aby oceniać i poprawiać jakość Twojego odpoczynku.
Bądź na bieżąco w kontakcie
Sparowanie zegarka z Twoim telefonem pozwoli Ci na odbieranie powiadomień, SMS-ów i alertów bezpośrednio na jego tarczy.
Pamiętaj o tym co ważne
Po dłuższym siedzeniu Xenon przypomni Ci o konieczności poruszania się. Przeplataj pracę i odpoczynek dla lepszego zdrowia i samopoczucia.
Więcej cech
Pomiar
temperatury
Pomiar
EKG
Saturacja
Sp02
Pomiar
ciśnienia krwi
Sterowanie
migawką

Test
oddechowy
Monitor
tętna
Tryby
sportowe
Wiele
tarczy
Monitor
snu

Stoper
Powiadomienia
Push
Pogoda
Powiadomienie
o połączeniu
Odrzucanie
połączenia

Sterowanie
muzyką
Powiadomienia
Social
Powiadomienie
o bezruchu
Pomiar
dystansu
Krokomierz
Smartwatch FW46 XenonMaxcom EAN5908235976785

349,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 1.3” TFT
Rozdzielczość (pix) 240×240
Pojemność baterii (mAh) 200
Wymiary (mm) 49×47×11
Średni czas pracy 10–14 dni
Monitor snu Tak
Monitor tętna Tak
Monitor ciśnienia krwi Tak
Saturacja krwi Tak
Tryby sportowe Tak
Powiadomienia Push Service Tak
Krokomierz Tak
Aplikacja Smart Health
Ean 5908235976785

Gdzie możesz kupić Smartwatch FW46 Xenon?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie