Smartwatch FW37 Argon

299.00
Smartwatch
FW37 Argon
Śledzenie ruchu za
pomocą AGPS
10 różnych tarcz
zegara
Kilkanaście trybów
sportowych
Trzy różne opaski
w zestawie
Bateria 320 mAh
Norma
wodoszczelności IP67
Kiedy myślisz, że każdy zegarek sportowy jest taki sam, na scenę wkracza Maxcom FW37 Argon. Solidne wykonanie, bardzo wydajna bateria, 10 różnych tarcz zegarka, różne kolory opasek w zestawie i wodoszczelna obudowa sprawiają, że jest to smartwatch dla wymagających. Niestraszne mu najtrudniejsze warunki, gdyż jest to wytrzymały smartwatch wodoszczelny.
Potrzebujesz dokładnej informacji o przebytym dystansie i zrobionych krokach? A może chcesz monitorować swoją trasę w aplikacji? Teraz to możliwe, dzięki wbudowanemu systemowi AGPS, który na bieżąco monitoruje Twój ruch i przesyła wszystkie dane do aplikacji. Już nie musisz się zastanawiać, czy wyrobiłeś swój dzienny limit kroków.
Obojętne czy masz zaplanowany trening w domu czy na świeżym powietrzu, Maxcom Argon pomoże Ci na bieżąco monitorować aktywność dzięki różnym trybom sportowym. Zebrane dane dotyczące kroków, spalonych kalorii czy pulsu prześle do aplikacji, dzięki czemu możesz na bieżąco sprawdzać postęp swoich ćwiczeń.
Dzięki Argon będziesz zawsze na bieżąco. Odbieraj powiadomienia z sieci społecznościowych, informacje o nadchodzących połączeniach czy też wiadomości sms wprost ze swojego smartwatcha!
Jesteś na trudnej wyprawie do lasu? A może ćwiczysz wspinaczkę w trudno dostępnym miejscu? Nasz smartwatch z GPS, barometrem i kompasem będzie dla Ciebie doskonałym przewodnikiem.
To oczywiście nie wszystko! Maxcom Argon został wyposażony w wiele innych funkcji, które uprzyjemnią Ci codzienne życie: powiadomienia z social media, zdalna migawka do aparatu w Twoim telefonie, monitor snu i wiele innych. A to wszystko zamknięte w obudowie, której nie będziesz się wstydzić! A w zestawie trzy paski – przygotowane na każdą okoliczność.
Smartwatch FW37 Argon
Wyświetlacz 1.3” IPS 240 × 240 px Bateria Li-ion 320 mAh Śledzenie śladu GPS AGPS Krokomierz Monitor tętna Powiadomienia sieci społ. Powiadomienie o połączeniu Klasa wodoszczelności IP 67 10 wzorów tarczy zegarka Obsługa Full Touch+2 przyciski Przypomnienie o bezruchu Zdalna migawka wym. 260 × 52 × 16 mm waga 88 g aplikacja SMART TIME, SMART TIME PRO Licznik spalonych kalorii Tryby sportowe Kolor: czarny + 3 kolory pasków
Smartwatch FW37 ArgonMaxcom EAN5908235975900

299,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 1.3
Rozdzielczość (pix) 240x240
Kalkulator Tak
Budzik Tak
GPS Tak
Kalendarz Tak
Pojemność baterii (mAh) 320
Waga (g) 88
Wymiary (mm) 48x52x16
Opcja odbierania telefonu Nie
Średni czas pracy do 2-7 dni
Obudowa Aluminium
Wyłączenie mikrofonu Nie
Wyświetlacz IPS
Monitor snu Tak
Monitor tętna Tak
Monitor ciśnienia krwi Tak
Saturacja krwi Nie
Tryby sportowe Tak
Powiadomienia Push Service Tak
Krokomierz Tak
Dyktafon Nie
Stoper Tak
Barometr Tak
Altimetr Tak
Wodoodporność IP67
Aplikacja Smart Time, Smart Time Pro
Kalendarzyk miesiączkowy Nie
Przypomnienie o bezruchu Nie
Przypomnienie o piciu wody Nie
Ean 5908235975900

Gdzie możesz kupić Smartwatch FW37 Argon?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie