Uchwyt uniwersalny Maxcom...

19.00
Uchwyt Shock Grip

Uchwyt Shock Grip - zielony

Uniwersalny uchwyt rowerowy na smartfona

Uchwyt rowerowy do smartfonów
o wielkości od 4 do 6"

Wykonany z elastycznego tworzywa absorbującego wibracje i wstrząsy. Widełki z pasami zaciskowymi utrzymują smartfon na miejscu nawet podczas dynamicznej jazdy sportowej. Charakterystyka zastosowanego tworzywa uniemożliwia wysunięcie się smartfona.

Shock Grip - Uchwyt rowerowy do smartfonów o wielkości od 4 do 6

Elastyczny silikon jest bezpieczny dla telefonu, nawet wielokrotne wpinanie i wyjmowanie smartfona nie powoduje żadnych rys ani innych uszkodzeń na powierzchni urządzenia. Montaż na kierownicy nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych narzędzi. Wyeliminowane zostały wszystkie wrażliwe na wibracje i wstrząsy połączenia mechaniczne, w tym zatrzaski i połączenia śrubowe. Uchwyt można stosować na kierownicach lub wysięgnikach o różnej średnicy. Montaż polega na zaciśnięci i zablokowaniu opaski zaciskowej.

Dostępny w kolorze limonkowym i czarnym.

Shock Grip - nie tylko do rowerów
Shock Grip - trzy otwory regulacji
Shock Grip - dla urządzeń 4-6 cali
Shock Grip - miękki, mocny, wytrzymały
Wytrzymały

Elastyczny silikon, nie traci swoich właściwości niezależnie od temperatury otoczenia i ekspozycji na promienie słoneczne.
Wytrzymały i niezawodny uchwyt z amortyzacją wstrząsów.

Shock Grip - Wytrzymały
Łatwe montowanie

Przesiadaj się ze smartfonem z roweru na skuter i motocykl z twoim uchwytem Shock Grip.

Shock Grip - Łatwe montowanie
Elastyczne dopasowanie

Wystarczy zapiąć opaskę i gotowe, elastyczny silikon idealnie obejmie kierownicę.

Shock Grip - Elastyczne dopasowanie
Odporny na trudne warunki

Uchwyt jest odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne, skoki temperatury, wilgoć, opady i intensywne promieniowanie UV.

Shock Grip - Odporny na trudne warunki
Kompatybilność

Na każdą kierownicę, do wszystkich smarfonów z ekranami o przekątnej od 4 do 6".

Shock Grip - Kompatybilność
Uchwyt uniwersalny Maxcom SHOCK Grip ZielonyMaxcom EAN5908235975818

19,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Uchwyt uniwersalny Maxcom SHOCK Grip Zielony?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie