Uchwyt uniwersalny Maxcom...

49.00
Gravity Induction 3in1 Indukcyjny Uchwyt Samochodowy

Gravity Induction 3in1

Indukcyjny Uchwyt Samochodowy

Uniwersalny uchwyt z ładowarką indukcyjną

Uniwersalny uchwyt samochodowy do smartfonów o przekątnej od 4" do 6,5" zintegrowany z ładowarka indukcyjną o mocy 10W. Wyposażony w składany wysięgnik z przyssawką do montażu na szybie i dodatkową podkładkę silikonową do montażu na desce rozdzielczej lub kokpicie. W zestawie znajduje się także krótki klips do montażu na kratce wentylacyjnej. Solidna konstrukcja pewnie trzyma smartfon, nawet podczas dynamicznej jazdy po nierównościach.

Gravity Induction 3in1 #2

Składany wysięgnik z przyssawką umożliwia regulację wysokości, kąt pochylenia i zasięg uchwytu. Wysięgnik jest wyposażony w wysuwane ramię, które pozwala dodatkowo zwiększyć jego zasięg, tak aby telefon był zawsze w zasięgu ręki kierowcy. Grawitacyjny mechanizm chwytania smartfona umożliwia wpięcie urządzenia jedną ręką.

Gravity Induction 3in1 - ładowanie indukcyjne
Gravity Induction 3in1 - montowanie grawitacyjne
Gravity Induction 3in1 - obsługa jedną ręką
Gravity Induction 3in1 - do kratki nawiewiu
Gravity Induction 3in1 - do szyby oraz kokpitu
Do każdego smartfona

Uchwyt jest przystosowany do chwytania urządzeń o przekątnej ekranu od 4" do 6,5". W przypadku smartfonów z funkcją ładowania indukcyjnego po podpięciu kablem do gniazda USB pełni także funkcję ładowarki bezprzewodowej.

Gravity Induction 3in1 - kompatybilność
Sprawdzona technologia

Grawitacyjny mechanizm chwytania telefonu to sprawdzona technologia. Żeby wpiąć telefon wystarczy umieścić go w uchwycie i lekko dociążyć, a ramiona automatycznie chwycą smartfon.

Gravity Induction 3in1 - Unikalna technologia
Obsługa jedną ręką

Mechanizm automatycznego chwytania smartfona umożliwia obsługę uchwytu jedną ręką. Po prostu oprzyj urządzenie na widełkach i lekko dociąż, a ramiona delikatnie chwycą smartfon. Aby podładować telefon wystarczy wpiąć go w uchwyt.

Gravity Induction 3in1 - Obsługa jedną ręką
Regulowana długość ramienia

Składany wysięgnik uchwytu jest wyposażony w dodatkowe wysuwane ramię. Dzięki temu urządzenie będzie zawsze w zasięgu, nawet jeżeli konstrukcja wnętrza wymusza montaż przyssawki w odległym miejscu.

Gravity Induction 3in1 - Regulowana długość ramienia
Uchwyt w zestawie

Uchwyt jest dostarczany w zestawie ze składanym teleskopowym wysięgnikiem z przyssawką oraz klipsem do montażu na kratce wentylacyjnej. Do montażu na płaskich elementach wyposażenia można wykorzystać dołączoną podkładkę.

Gravity Induction 3in1 - Uchwyt w zestawie
Montaż na kokpicie

Dołączona podkładka pod przyssawkę z taśma samoprzylepną umożliwia montaż wysięgnika na płaskich elementach wyposażenia. Wystarczy przykleić do deski rozdzielczej i można montować uchwyt. Podkładka jest łatwa w demontażu i nie zostawia żadnych śladów.

Gravity Induction 3in1 - Specjalna podkładka do kokpitu
Regulowany w 360°

Uchwyt umożliwia swobodną korektę położenia ekranu w zakresie 360 stopni. Wybrane ustawienie można zablokować dokręcając śrubę na przegubie łączącym uchwyt z wysięgnikiem.

Gravity Induction 3in1 - Regulowane 360°
Moc wejściowa

10 W (maks.).

Moc wyjściowa

5 V / 2 A, 9 V / 1,8 A.

Gravity Induction 3in1 - moc

Zestaw nie zawiera kabla zasilającego

Uchwyt uniwersalny Maxcom Gravity INDUCTION 3in1Maxcom EAN5908235975740

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

49,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Uchwyt uniwersalny Maxcom Gravity INDUCTION 3in1?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Uchwyt uniwersalny Maxcom Gravity INDUCTION 3in1

Uchwyt uniwersalny Maxcom Gravity INDUCTION 3in1

Trwa ładowanie