Uchwyt uniwersalny Flexi...

19.90
Uniwersalny uchwyt MH4in1 FLEXi czarny

Uchwyt MH4in1 FLEXi czarny

Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy 4 w 1

Magic holder

uchwyt MH4in1 FLEXi

Maxcom Flexi to uniwersalny uchwyt na smartfon. Jest idealny do szybkiego montażu na kratce wentylacyjnej w samochodzie – także gdy jesteś pasażerem. Magic holder sprawdzi się również jako ergonomiczny finger holder (uchwyt na palec) do urządzeń z dużymi ekranami, który znacznie ułatwia obsługę jedną ręką, także podczas robienia selfie. Co więcej, może pełnić funkcje wygodnej podpórki do oglądania filmów i prowadzenia relacji na żywo.

MH4in1 FLEXi - uchwyt do nawiewu sieciowego

Uchwyt do nawiewu samochodowego

Rewelacyjny uchwyt na smartfon do samochodu także dla pasażerów. Po prostu wsuwasz w kratkę i gotowe – wysiadasz i zabierasz uchwyt ze sobą.

Stojak do telefonu

Korzystaj wygodnie z dużego ekranu twojego smartfona. Postaw telefon na szafce lub biurku i oglądaj transmisję w mediach społecznościowych, serial lub prowadź rozmowę wideo z przyjaciółmi.

MH4in1 FLEXi - stojak do telefonu
MH4in1 FLEXi - uchwyt na palec MH4in1 FLEXi - uchwyt do selfie

Montaż uchwytu Flexi jest bardzo prosty. Wystarczy wyczyścić smartfon dołączoną chusteczką i przykleić uchwyt na pleckach smartfona.
Uchwyt jest gotowy do użycia od razu. Wystarczy lekko przycisnąć X, a ramię samo podniesie się. Jest idealne do poprawy chwytu w jednej ręce oraz na tyle elastyczne, że możesz je bezpiecznie wsunąć w kratkę nawiewu wentylacji twojego samochodu. Sprawdza się świetnie także jako podpórka na biurko czy stolik.
Nie potrzebujesz nic więcej – gotowe.

uniwersalny uchwyt MH4in1 FLEXi
Uchwyt uniwersalny Flexi CzarnyMaxcom EAN5908235975726

19,90 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Uchwyt uniwersalny Flexi Czarny?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie