Uniwersalny uchwyt...

79.00

Uniwersalny uchwyt magnetyczny CELLY GHOSTPLUSDEVIL

To następna generacja inteligentnych uchwytów samochodowych.

Ghost Plus to uniwersalny uchwyt samochodowy mocowany do kratki wentylacyjnej z magnetycznym systemem mocowania. Wspornik jest wyposażony w nowy praktyczny system, który pasuje do większości żaluzji wentylacyjnych. Ekstremalna elastyczność dzięki obrotowemu mocowaniu o 360 °. Używaj urządzenia w trybie pionowym lub poziomym, aby zawsze mieć najlepszą widoczność. Zestaw zawiera nakładkę Devil z zapachem Pepper Mint. Użyj go z Ghost Plus, aby nadać odświeżający zapach swojemu samochodowi. Angel to samochodowy odświeżacz powietrza wykonany z EVA, termoplastycznego i nietoksycznego polimeru. Zawiera olejki eteryczne i cząsteczki długotrwale chroniącą przed nieprzyjemnymi zapachami. Devil jest stworzony przez Włoskich projektantów a jego zapachy nie zawierają alkoholu.

W opakowaniu znajdują się dwie metalowe płytki samoprzylepne, które można nakładać na gładką płaską powierzchnię, taką jak tylna obudowa, smartfony, nawigacja GPS, odtwarzacze MP3 itp.

* Magnetyczny system zapinania nie zakłóca urządzeń elektronicznych.

Uniwersalny uchwyt magnetyczny CELLY GHOSTPLUSDEVILCelly EAN8021735742357

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

79,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Typ urządzenia Uchwyt magnetyczny
Kolor Czarny
Kod producenta GHOSTPLUSDEVIL
Ean 8021735742357

Gdzie możesz kupić Uniwersalny uchwyt magnetyczny CELLY GHOSTPLUSDEVIL?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Uniwersalny uchwyt magnetyczny CELLY GHOSTPLUSDEVIL

Uniwersalny uchwyt magnetyczny CELLY GHOSTPLUSDEVIL

Trwa ładowanie