MAXCOM Classic MM135 LIGHT

72.00
Maxcom MM724
Nadchodzi nowa era projektowania telefonów w duchu eco-design.  A wraz z nią najnowszy klasyczny telefon komórkowy MM135L.
ECO-DESIGN
Jesteśmy zaangażowani w ochronę naszej planety – dlatego zdecydowaliśmy, że MM135L jest w 100% ekologicznym opakowaniu. Teraz masz pewność, że Twój nowy telefon nie generuje niepotrzebnego plastiku i innego odpadu. Ponadto nasza ekologiczna misja nie kończy się na pudełku. Nasz telefon został zaprojektowany z myślą o minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego też, zgodnie z naszym założeniem, ten model nie zawiera ładowarki.
Odkryj wyjątkową elegancję
Doskonała funkcjonalność w kieszonkowym telefonie MM135L. Stylowa obudowa z wyraźnymi detalami podkreśla jego klasyczny charakter. Obok tego telefonu nie da się przejść obojętnie- jego unikatowy wygląd wyróżni Cię z tłumu.
MM135L to przede wszystkim ergonomiczna konstrukcja. Dzięki niej doskonale i pewnie leży w dłoni, co zwiększa komfort korzystania z niego. Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. Dlatego zadbaliśmy o to, aby obsługa MM135L była niezwykle łatwa i intuicyjna. Przyjazny interfejs to gwarancja dziecinnie prostej obsługi, nawet dla osób niezaznajomionych z nowoczesnymi technologiami.
Nie martw się już o przestarzałe złącza. MM135L został wyposażony w powszechne gniazdo USB-C. Dzięki czemu szybko naładujesz telefon i łatwo podłączysz do różnych urządzeń. Dodatkowo jego ergonomiczna konstrukcja sprawia, że telefon doskonale i pewnie leży w dłoni, co zwiększa komfort korzystania z niego.

Dual Sim

Budzik

Latarka

Radio FM

Specyfikacja
Częstotliwość: GSM 900/1800 Wyświetlacz: 1.77” 128×160 px Chipset: SC6531E Pamięć: 32 + 32 MB Dual SIM Bateria: 600 mAh Waga: 68 g Wymiary: 115×49×12.8 mm USB-C Duża czcionka i proste menu Głośny dzwonek Radio FM Budzik, Latarka Gniazdo audio: 3.5 mm Nie zawiera ładowarki
MAXCOM Classic MM135 LIGHTMaxcom EAN5908235977416

72,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 1.77
Rozdzielczość (pix) 128 x 160
Przycisk SOS Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Internet, e-mail Nie
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 300
Szybkie wybieranie Nie
Wibracja Nie
Numery głosowe Nie
Chipset SC6531E
Organizer Nie
Kalendarz Nie
Pojemność baterii (mAh) 600
Czas czuwania (godziny) 100
Czas rozmów (godziny) 4.5
Waga (g) 68
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Nie
Wymiary (mm) 115×49×12.8
Ean 5908235977416

Gdzie możesz kupić MAXCOM Classic MM135 LIGHT?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie