Telefon komórkowy Maxcom...

229.00

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS

Klasyczny telefon
Funkcje smartfona
4G VoWiFi VoLTE


Maxcom MK281 na KaiOS jest rewolucyjnym krokiem naprzód, który wprowadza do featurephonów szereg kluczowych funkcji jakie do tej pory były dostępne tylko na smartfonach.

Smartfon w klasyku

Funkcje smartfona w klasycznym telefonie

Maxcom MK281 to połączenie klasycznego telefonu z funkcjonalnością smartfona. Znajdziesz w nim między innymi takie aplikacje: Facebook, Google Maps, Twitter, YouTube oraz wiele innych, które dostępne są w sklepie KaiStore
 • Google Maps
 • Youtube
  Youtube
 • Twitter
  WhatsApp
 • Facebook
  Facebook

Funkcje i zalety

MK281 4G

GOOGLE ASSISTANT

Google voice assitant

Google Assistant na featurephonie to prawdziwa rewolucja. Poza zwykłymi funkcjami takimi jak pytanie o pogodę czy przepis na ciasto Google Assistant jest związany z funkcjami Maxcom MK281 dzięki czemu można głosowo zadzwonić do kontaktu, kazać wł/wył funkcje, wyciszyć dźwięki i wykonać wiele, wiele innych czynności bez dotykania klawiatury. W niedalekiej przyszłości zostanie także dodane głosowe pisanie SMS-ów.
INTEGRACJA Z GOOGLE MAPSGoogle Maps w połączeniu z wbudowanym GPSem uzupełniają jedną z podstawowych funkcji dostępnych tylko na smartfonie jaką jest użycie nawigacji.


WHATSAPPWhatsApp oferuje szybką, łatwą i bezpieczną komunikację poprzez wiadomości tekstowe
(połączenia głosowe na razie nie są dostępne). Aplikacja jest dostępna na telefony na całym świecie!
HOTSPOT WIFI/USBMK281 może z powodzeniem służyć jako router WiFi LTE z imponującą prędkością transferu i czasem pracy na baterii.


FUNKCJA ANTI THEFTDzięki koncie KaiOS można zdalnie sprawdzić status zgubionego telefonu. To kolejna funkcja zaczerpnięta ze smartfonów, która pozwoli na zupełnie nowym poziomie dbać o bezpieczeństwo danych na telefonie.


Zdjęcia

Kamery

Dzięki kamerom z przodu i z tyłu oraz przejrzystemu ekranowi, korzystanie z telefonu jest równie proste co na ekranie smartfona. Dzięki wbudowanym aplikacjom możesz oglądać filmy na YouTube, zdjęcia na Facebooku oraz samodzielnie tworzyć posty ze zdjęciami!

 • mx-ikona-parametry-kamera

  2 Mpix / 0.3 Mpix

 • mx-ikona-parametry-pamiec

  32GB

wielozadaniowość z zasięgiem 4G

MK281 został wyposażony nie tylko w nowoczesną łączność 4G, ale również umożliwia połaczenia w technologii VoWiFI oraz VoLTE, dzięki czemu rozmowy będą jeszcze lepszej jakości!

 • mx-ikona-parametry-ekran

  2.8"

 • mx-ikona-parametry-wymiary

  240 x 320px

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOSMaxcom EAN5908235974675

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

229,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Częstotliwość (WCDMA) 3G (MHz) 900/2100
LTE FDD 4G, VoWi-Fi, Vo-LTE
Rozmiar wyświetlacza (") 2.8
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 2
Aparat przód (Mpix) 0.3
System KaiOS
Przycisk SOS Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Internet, e-mail Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Tak
Radio FM Tak
Bluetooth Tak
Chipset Spreadtrum SC9820
Organizer Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 1800
Czas czuwania (godziny) 330
Czas rozmów (godziny) 18
Waga (g) 160 g
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Nie
Wi-Fi DO 20M
Wymiary (mm) 132 x 56 x 15
Pamięć RAM (GB) 512MB
Pamięć wbudowana (GB) 4GB
Ean 5908235974675

Gdzie możesz kupić Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS

Telefon klasyczny i smartfon w jednym 4G

Trwa ładowanie