Telefon komórkowy Maxcom...

229.00
Zwykły telefon z niezwykłymi funkcjami
Jeśli potrzebujesz coś więcej niż tylko telefon, a smartfon jest zbyt skomplikowany, Maxcom MK281 jest właśnie dla Ciebie!
Czym jest Smart Feature Phone?
Rewolucyjny produkt, który wprowadza do klasycznych telefonów szereg kluczowych funkcji jakie do tej pory były dostępne tylko na smartfonach.
Sklep
z aplikacjami
Mapy Google
lokalizacja GPS
Długi
czas pracy
Zabezpieczenie
przed kradzieżą
Szybki przesył
danych LTE
VoLTE
i VoWiFi
Funkcja
HotSpot
Automatyczna
aktualizacja
Teraz możesz korzystać
z popularnych aplikacji
Facebook
Google Assistant
Google Maps
Youtube
Google Maps w połączeniu z wbudowanym GPSem uzupełniają jedną z podstawowych funkcji dostępnych do niedawna tylko na smartfonie.
Google Assistant jest związany z funkcjami Maxcom MK281, dzięki czemu można głosowo zadzwonić do kontaktu, kazać wł/wył funkcje, wyciszyć dźwięki, zapytać o pogodę czy przepis na ciasto i wykonać wiele, wiele innych czynności bez dotykania klawiatury.

W niedalekiej przyszłości zostanie także dodane głosowe pisanie SMS-ów oraz polska wersja asystenta.
360 h
Dzięki dużej baterii o pojemności 1800 mAh, Maxcom MK281 jest w stanie wytrzymać bez ładowania nawet 15 dni lub do 20 h rozmów.
Dzięki koncie KaiOS można zdalnie zablokować telefon, uruchomić w nim alarm i wysłać informację tekstową do złodzieja. To kolejna funkcja zaczerpnięta ze smartfonów, która pozwoli na zupełnie nowym poziomie dbać o bezpieczeństwo danych na telefonie.
Pobieraj aplikacje z KaiStore, rozszerzaj funkcjonalność swojego telefonu i ciesz się nowymi technologiami.
Czym jest Smart Feature Phone?
Rewolucyjny produkt, który wprowadza do klasycznych telefonów szereg kluczowych funkcji jakie do tej pory były dostępne tylko na smartfonach.
Wybierz najlepszą jakość połączeń
VoLTE i VoWiFi to nowoczesny sposób realizacji połączeń głosowych. Bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji w telefonie.

Z VoLTE (Voice over LTE) realizujesz rozmowy w najwyższej jakości, wysyłasz i odbierasz SMS oraz MMS korzystając z zasięgu najlepszej sieci LTE w Polsce (do tej pory technologia LTE wykorzystywana była tylko do szybkiej transmisji danych).

Z VoWiFi (Voice over WiFi) możesz swobodnie dzwonić przy użyciu bezprzewodowej, dowolnej dostępnej sieci WiFi w Polsce i za granicą.
Czym jest Smart Feature Phone?
Rewolucyjny produkt, który wprowadza do klasycznych telefonów szereg kluczowych funkcji jakie do tej pory były dostępne tylko na smartfonach.
Czym jest Smart Feature Phone?
Zdjęcia jakie robi MK281
Parametry
2 Mpix + 0,3 Mpix
Spreadtrum SC9820
2.8”
QVGA 240 × 320 pix
1800 mAh
4 GB / 512 MB
microSD do 32 GB
Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOSMaxcom EAN5908235974675

Wyślemyw poniedziałek

229,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Częstotliwość (WCDMA) 3G (MHz) 900/2100
LTE FDD 4G, VoWi-Fi, Vo-LTE
Rozmiar wyświetlacza (") 2.8
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 2
Aparat przód (Mpix) 0.3
System KaiOS
Przycisk SOS Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Internet, e-mail Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Budzik Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Tak
Radio FM Tak
Bluetooth Tak
Chipset Spreadtrum SC9820
Organizer Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 1800
Czas czuwania (godziny) 350
Czas rozmów (godziny) 12
Waga (g) 119
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Nie
Wi-Fi DO 20M
Wymiary (mm) 132 x 56 x 15
Pamięć RAM (GB) 4
Pamięć wbudowana (GB) 512
Ean 5908235974675

Gdzie możesz kupić Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS

Telefon komórkowy Maxcom MK281 4G KaiOS

Telefon klasyczny i smartfon w jednym 4G

Trwa ładowanie