MAXCOM Classic MM134

85.00
Maxcom
Classic MM134
Praktyczna klasyka z nutą funkcjonalnej nowoczesności
Styl, który nie przemija
Tradycyjna obudowa zapewniająca znany komfort i łatwość użytkowania. Maxcom MM134 to klasyka wzmocniona nowoczesnymi akcentami. To lekkość i smukłość, która swobodnie zmieści się w kieszeni. MM134 waży tylko 68 g i ma zaledwie 13 mm szerokości - z nim każda rozmowa jest po prostu lżejsza.
Opływowe kształty sprawiają natomiast, że doskonale układa się w dłoni. Najlepsze rozwiązania to właśnie te najprostsze. Classic MM134 to sprawdzona formuła, który nigdy nie wychodzi z mody.
Nowoczesność, która trwa
Praktyczna klasyka skrywa także nowoczesne rozwiązania. Maxcom MM134 to przede wszystkim aplikacje i udogodnienia, przydatne zarówno w domowych jak i biznesowych sytuacjach:
- zestaw głośnomówiący, niezastąpiony podczas wykonywania wielu czynności w tym samym czasie;
- możliwość nagrywania i odtwarzania filmów oraz robienia zdjęć wysokiej jakości, dzięki aparatowi o rozdzielczości 0,08 mpix;
- duży, kolorowy wyświetlacz zapewniający odpowiednią widoczność i nawigację;
- a ponadto: radio FM i latarka.
Funkcjonalność, która się przydaje
Maxcom Classic MM134 to telefon, który ma działać i to w każdej sytuacji. Podstawą jest zatem mocna bateria zapewniająca sprawność telefonu przez 250 godzin od momentu naładowania.
Przydaje się także pojemna pamięć wewnętrzna, która pomieści aż 500 wpisów w książce telefonicznej i 200 wiadomości. MM134 zawiera również funkcję Dual SIM - na jednym telefonie można zainstalować dwie karty z osobnymi numerami.
Specyfikacja
Częstotliwość: GSM 900/1800
Wyświetlacz: 1.77" 128x160 px
Aparat 0.08 Mpx
Dual SIM
Pamięć książki kontaktów: do 500 wpisów
Pamięć SMS: do 200 wiadomości
Głośne dzwonienie
Latarka
Radio FM
Odtwarzacz muzyki i filmów
Obsługa kart microSD: do 32 GB
Bateria: 600mAh
Czas czuwania: do 250 h
Czas rozmów: do 5 h
Waga: 68 g
Wymiary: 110x47x114 mm
MAXCOM Classic MM134Maxcom EAN5908235974439

85,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 1.77
Rozdzielczość (pix) 128 x 160
Aparat tył (Mpix) 0.08
Pamięć RAM (GB) 4
Pamięć wbudowana (GB) 4
Przycisk SOS Nie
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 300
Kalkulator Tak
Kalendarz Nie
Organizer Nie
Szybkie wybieranie Nie
Wibracja Nie
Internet, e-mail Nie
Numery głosowe Nie
Chipset SC6531E
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 600
Wymiary (mm) 110.5x47.5x13
Waga (g) 68
Czas czuwania (godziny) 100
Czas rozmów (godziny) 4.5
Zestaw słuchawkowy Nie
Ładowarka biurkowa Nie
Ean 5908235974439

Gdzie możesz kupić MAXCOM Classic MM134?

Sklepy specjalistyczne

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Trwa ładowanie