MAXCOM Comfort MM816

199.00

Elegancki i łatwy w obsłudze telefon z klapką wyposażony w przycisk SOS. Posiada czytelny ekran z wydajną baterią oraz wygodną klawiaturę. Jednocześnie jest lekki i zgrabny. Komfort jego użytkownika zwiększa stacja ładująca.

Częstotliwość: GSM 850/900/1800/1900

Wyświetlacz: 2.4’’ 240x320px

Chipset: UNISOC SC6531E

Pamięć: 32+32 MB

Obsługa kart microSD: do 16 GB

Dual SIM Standby

Bluetooth, GPRS, MMS, WAP, SMS

Aparat: 0,3 Mpx

Bateria: 1000 mAh

Waga: 91 g

Przycisk pomocy SOS i ICE

Radio FM, Wireless FM

Odtwarzanie i nagrywanie muzyki i filmów

Budzik, Latarka, Kalkulator, Kalendarz

Ładowarka biurkowa

Gniazdo audio: 3,5 mm

 

PRZYCISK POMOCY SOS i ICE
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Przycisk SOS lub ICE ma za zadanie ułatwić wezwanie opiekuna, rodziny lub służb ratunkowych przez osoby wymagające pilnej pomocy.
W przypadku kiedy poczujesz się źle, wystąpią pierwsze symptomy ataku choroby lub zasłabnięcia użyj przycisku SOS znajdującego się z tyłu telefonu. Wezwanie pomocy jest kwestią jednego ruchu.

DUŻY EKRAN – WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ
Zrób zdjęcie aparatem 0,3 mpix i zapisz je na karcie pamięci MicroSD do 16 GB. Odtwarzaj pliki audio i wideo przy użyciu przeglądarki multimediów. Natomiast duży ekran telefonu o wymiarach 2,4’’ i rozdzielczości 240x320 zapewniają dobrą czytelność tekstów i obrazów.

Zestaw zawiera:
Ładowarka
Kabel USB-B
Bateria
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

MAXCOM Comfort MM816Maxcom EAN5908235976808

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

199,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 0.3
Przycisk SOS Tak
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 16 GB
Pojemność baterii (mAh) 1000
Waga (g) 91
Ładowarka biurkowa Tak
Ean 5908235976808

Gdzie możesz kupić MAXCOM Comfort MM816?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

MAXCOM Comfort MM816

MAXCOM Comfort MM816

Trwa ładowanie