MAXCOM Comfort MM816

199.00
Maxcom MM724
Maxcom MM724

MM816

Lekki i zgrabny
klasyczny telefon
z klapką

Maxcom MM724

MM816

Lekki i zgrabny klasyczny telefon z klapką

Elegancki i łatwy w obsłudze MM816 jest wyposażony w przycisk SOS oraz inne klawisze funkcyjne. Posiada czytelny ekran oraz wydajną baterię oraz wygodną klawiaturę. Zadzwoń do bliskiej osoby za pomocą jednego kliknięcia lub szybko włącz latarkę. Duże klawisze sprawiają, że nie pomylisz się przy wybieraniu numeru lub pisaniu wiadomości. Komfort jego użytkowania zwiększa stacja ładująca.
Przycisk pomocy SOS i ICE
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Przycisk SOS i funkcja ICE ma za zadanie ułatwić wezwanie opiekuna, rodziny lub służb ratunkowych przez osoby wymagające pilnej pomocy.

W przypadku kiedy poczujesz się źle, wystąpią pierwsze symptomy ataku choroby lub zasłabnięcia użyj przycisku SOS znajdującego się z tyłu telefonu. Wezwanie pomocy jest kwestią jednego ruchu.
Maxcom MM724
Lekki i smukły
Komfortowa obudowa telefonu w formie klasycznej klapki idealnie leżąca w Twojej dłoni. MM816 jest dostępny w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym
Maxcom MM724
Duży ekran – wysoka rozdzielczość
Zrób zdjęcie aparatem 0,3 mpix i zapisz je na karcie pamięci MicroSD do 160 GB. Odtwarzaj pliki audio i wideo przy użyciu przeglądarki multimediów. Natomiast duży ekran telefonu o wymiarach 2,4’’ i rozdzielczości 240x320 zapewniają dobrą czytelność tekstów i obrazów.
Maxcom MM724
Przydatne udogodnienia
W telefonie znajdziesz mnóstwo przydatnych aplikacji i udogodnień.

• funkcja głośnomówiąca
• radio
• latarka
• odtwarzacz audio i wideo
• budzik
• dual sim
• proste i intuicyjne menu
• kalkulator
• książka adresowa do 150 wpisów
Maxcom MM724
Maxcom MM724
Zestaw zawiera

Ładowarka

Kabel USB-B

Bateria

Instrukcja obsługi

Karta gwarancyjna

Specyfikacja
Częstotliwość: GSM 850/900/1800/1900 Wyświetlacz: 2.4’’ 240x320px Chipset: UNISOC SC6531E Pamięć: 32+32 MB Obsługa kart microSD: do 16 GB Dual SIM Standby GPRS, MMS, WAP, SMS Aparat: 0,3 Mpx Bateria: 1000 mAh Waga: 91 g Przycisk pomocy SOS i ICE Radio FM, Wireless FM Odtwarzanie i nagrywanie muzyki i filmów Budzik, Latarka, Kalkulator, Kalendarz Ładowarka biurkowa Gniazdo audio: 3,5 mm
MAXCOM Comfort MM816Maxcom EAN5908235976808

199,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 0.3
Przycisk SOS Tak
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 16 GB
Pojemność baterii (mAh) 1000
Waga (g) 91
Ładowarka biurkowa Tak
Ean 5908235976808

Gdzie możesz kupić MAXCOM Comfort MM816?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie