Maxcom Comfort MM735 +...

319.00
Comfort MM735 2 G
Telefon, który troszczy się o Ciebie.
Comfort MM735 - bądź zawsze w kontakcie i pod dobrą opieką

Unikalny telefon z bezprzewodową, wodoodporną opaską SOS, która umożliwia automatyczne połączenie na zaprogramowany numer w trybie głośnomówiącym.
Przycisk SOS
Kolorowy wyświetlacz
2.2” TFT 220 × 176 px
Kamera 2 Mpix
Czas rozmów do 7 godzin
Radio FM
Bluetooth 5.0, GPRS, WAP, MMS
Daj znać, że jesteś
Zanim zobaczysz zalety Twojego Comfortu MM735 poznaj opaskę SOS od Maxcom, która w połączeniu z telefonem stanowi zgrany zespół ratujący życie. Opaska zawiera łatwy w użyciu przycisk, którym bezpośrednio połączysz się z MM735 i wykonasz określoną akcję np.: wezwiesz pomoc pod 112, skontaktujesz się z bliskimi lub SMS-em prześlesz im swoją lokalizacją GPS. Opaska SOS jest wykonana z elastycznego, a zarazem delikatnego materiału, który absorbuje wilgoć oraz nie powoduje otarć na skórze. Pasek zawiera możliwość regulacji. Opaska jest dyskretna i lekka w klasycznym, czarnym kolorze. Urządzenie jest również wodoodporne. Opaskę SOS dołączamy do każdego modelu Comfort MM735 po to, abyś mógł czuć się jeszcze pewniej bez względu na to gdzie jesteś.
SOSerce dla
bezpieczeństwa
Telefon comfort MM735 wyposażyliśmy również w specjalny przycisk SOS, który ma zadanie wzywać pomoc w sytuacji kryzysowej. Przycisk SOS znajduje się z tyłu telefonu, tuż pod aparatem. Zaprojektowaliśmy go w kształcie serca po to, aby znaleźć go szybko i bez zbędnego zastanawiania się. Dzięki temu jednym ruchem połączysz się z bliskimi lub numerem alarmowym.
Latarka zawsze pod ręką
Comfort MM735 to telefon, który ma ułatwiać życie. Dlatego zawiera dodatkowe przyciski, które jednym kliknięciem uruchamiają określone funkcje. Poznałeś już przycisk SOS, zobacz zatem jak działa latarka, którą włączysz i wyłączysz bez konieczności szukania polecenia w menu telefonu. Przycisk znajduje się z boku urządzenia tuż przy wyświetlaczu. Znajdziesz tam także guzik blokujący i odblokowujący telefon.
Mocna bateria i wygodna
podstawa
Comfort MM735 jest zawsze w pogotowiu. Wyposażyliśmy go w pojemną i trwałą baterię (1400 mAh), która przetrwa wiele godzin, a nawet dni. Ponadto dajemy Ci wygodną podstawkę na telefon z funkcją ładowarki. To jednak nie wszystko! Podstawka zawiera dodatkowe wyjście, które umożliwia ładownie w tym samym czasie drugiego telefonu.
Prosty, wygodny,
ale nowoczesny
Comfort MM735 to wygodna klawiatura, a także duży ekran z wysokim kontrastem wyświetlania (2.2” TFT 220 × 176 pix). To funkcjonalne i intuicyjne menu, w którym znajdziesz to czego potrzebujesz, a do wyboru masz wiele nowoczesnych udogodnień: - radio FM;
- kamerę i aparat (2 Mpix);
- odtwarzacz filmów i muzyki;
- budzik, kalkulator, kalendarz;
- Bluetooth 5.0, GPRS, WAP, MMS.
Comfort MM735 to także pojemna pamięć wewnętrzna, która umożliwia zapisanie nawet 500 kontaktów oraz 400 SMS-ów i 100 MMS-ów bez konieczność ciągłego zwalniania miejsca. Ponadto jest on lekki, poręczny oraz odporny na użytkowanie. To inwestycja, która zatroszczy się o Twój komfort zawsze i wszędzie.
Maxcom Comfort MM735 + CIŚNIENIOMIERZ 2005-1 FitGoMaxcom EAN5908235976020

319,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 2
Przycisk SOS Tak
microSIM Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 500
Budzik Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Tak
Radio FM Tak
GPS Tak
Organizer Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 16 GB
Pojemność baterii (mAh) 1400
Czas czuwania (godziny) do 400
Czas rozmów (godziny) do 12
Waga (g) 110
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Tak
Wymiary (mm) 124 x 49.5 x 11.9
Gniazdo audio jack 3,5mm Tak
Ean 5908235976020

Gdzie możesz kupić Maxcom Comfort MM735 + CIŚNIENIOMIERZ 2005-1 FitGo?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie