MAXCOM Comfort MM817

149.00
MM817
Idealny telefon
z klapką
MM817
Idealny telefon
z klapką
Co za dźwięk
Pewnie zdążyło Ci się, że niespodziewany dzwonek z Twojego telefonu postawił na nogi uczestników ważnego spotkania. Nie przejmuj się już nagłą melodią. MM817 został wyposażony w różne profile dźwięku. Od dziś w prosty sposób możesz dostosować poziom dzwonka do sytuacji, w której się znajdujesz. Kiedy jesteś zajęty telefon dyskretnie powiadomi Cię o nowych połączeniach, czy wiadomościach. A gdy będziesz spędzać czas na zewnątrz, dźwięk dzwonka będzie na tyle głośny, że usłyszysz go bez problemu.
Tryb cichy
Tryb głośny
Tryb normalny
Dodatki stanowią o całości
Włącz radio kiedy jesteś w ruchu, odtwarzaj foto lub wideo i wracaj do bezcennych chwil. Prowadzisz rachunki – kalkulator pomoże Ci w obliczeniach. Kalendarz przypomni o ważnych wydarzeniach, a budzik sprawi że nie zaśpisz na nie. Natomiast latarka oświetli najciemniejsze zakamarki.
Tryb głośnomówiący
Radio FM
Latarka
Odtwarzacz audio
i wideo
Kolor dla Ciebie
Wybierz odpowiedni kolor dla siebie. Dyskretną czerń lub energetyczną czerwień.
Prosty i uniwersalny
MM817 cechuje łatwość w obsłudze. Intuicyjne menu oraz wyspowe klawisze gwarantują komfortowe korzystanie z telefonu. Duży i kolorowy wyświetlacz jest podświetlany, dzięki czemu dostrzeżesz telefon nawet w ciemnym pomieszczeniu.
Tylko na plus
Nie przejmuj się, że możesz o czymś zapomnieć. Z MM817 nagrasz wszystkie rozmowy. Niesamowicie przydatna funkcja, która w przypadku konieczności spisania informacji podanych przez telefon sprawdzi się idealnie. A jeśli chcesz pozostać incognito? Ukryj swój numer i dzwoń jako połączenie zastrzeżone - dyskrecja gwarantowana.
Na dwie karty
Często podróżujesz, prowadzisz biznes lub masz rodzinę za granicą? Nasza „klapka” obsługuje dwie karty SIM. Funkcja ta może się przydać w przypadku dodania międzynarodowej karty SIM i lepszego zasięgu telefonii komórkowej. A osoby, które prowadzą różne rodzaje działalności, nie będą już musiały łączyć życia zawodowego z prywatnym.
W zestawie
Ładowarka
Kabel USB-C
Bateria
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Specyfikacja
Częstotliwość (GSM) 2G (MHz): 900/1800 Wyświetlacz: 2.4’’ 240x320px Aparat tył (Mpix): 0.3 Przycisk SOS: Tak Latarka: Tak Funkcja głośnomówiąca: Tak Książka telefoniczna, ilość wpisów: 250 Kalkulator: Tak Kalendarz: Tak Organizer: Nie Szybkie wybieranie: Nie Wibracja: Tak Numery głosowe: Nie Obsługa kart microSD: do 32GB Pojemność baterii (mAh): 800 Wymiary (mm): 106 x 54 x 17 Waga (g): 90 Czas czuwania (h): 300 Czas rozmów (h): 5 Zestaw słuchawkowy: Tak Ładowarka biurkowa: Tak EAN: 5908235974484
MAXCOM Comfort MM817Maxcom EAN5908235974477

149,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 x 320
Aparat tył (Mpix) 0.3
Przycisk SOS Tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 250
Kalkulator Tak
Kalendarz Tak
Organizer Nie
Szybkie wybieranie Nie
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 800
Wymiary (mm) 106 x 54 x 17
Waga (g) 90
Czas czuwania (godziny) 300
Czas rozmów (godziny) 5
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Tak
Ean 5908235974477

Gdzie możesz kupić MAXCOM Comfort MM817?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Trwa ładowanie