MAXCOM Comfort MM462

159.00

Prosty i funkcjonalny
telefon dla osób starszych

Maxcom MM462 to klasyczny model telefonu stworzony z myślą o osobach, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania. Jest to idealny telefon do domu, biura, jak w podróży.

Prosty i funkcjonalny
telefon dla osób starszych

Jeśli potrzebujesz coś więcej niż tylko telefon, a smartfon jest zbyt skomplikowany, Maxcom MK241 jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego powinieneś go mieć?

Oto kilka ważnych zalet i funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z MM462 będzie łatwe i przyjemne.

Ładowarka
biurkowa

Duże podświetlane
klawisze

Przycisk
SOS i I.C.E.

Duża czcionka
i proste menu

Funkcja
głośnomówiąca

Głośny
dzwonek

Podpowiedzi głosowe
wybieranego numeru

Latarka

Czym jest Smart Feature Phone?

Rewolucyjny produkt, który wprowadza do klasycznych telefonów szereg kluczowych funkcji jakie do tej pory były dostępne tylko na smartfonach.

Ładowarka
biurkowa

Duże podświetlane
klawisze

Przycisk
SOS i I.C.E.

Duża czcionka
i proste menu

Funkcja
głośnomówiąca

Głośny
dzwonek

Podpowiedzi głosowe
wybieranego numeru

Latarka

Wygodna ładowarka biurkowa

Gdy wracasz do domu, postaw telefon w ładowace biurkowej. To bardzo wygodny sposób do tego, aby zawsze mieć naładowany telefon bez konieczności uporczywego wpinania do niego przewodu tradycyjnej ładowarki.

Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa

Maxcom MM462 posiada również funkcjonalny przycisk SOS dający możliwość wezwania pomoc w nagłych wypadkach poprzez nawiązanie połączenia / wysłanie wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanych numerów I.C.E. oraz do numerów alarmowych za pomocą jednego kliknięcia.

Długi czas działania

Czas działania telefonu w trybie czuwania wynosi nawet 5-7 dni, a czas ciągłych rozmów aż 180 minut. Wszystko to dzięki pojemnej baterii o mocy 600 mAh. Teraz możesz być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi bez obaw o nagłe rozładowanie się telefonu.

MAXCOM Comfort MM462Maxcom EAN5908235973258

159,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 1.8
Rozdzielczość (pix) 160 x 128
Aparat tył (Mpix) 0.3
Przycisk SOS Tak
microSIM Nie
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 300
Kalkulator Tak
Kalendarz Tak
Organizer Nie
Szybkie wybieranie Tak
Gniazdo audio jack 3,5mm Nie
Wibracja Tak
Numery głosowe Tak
GPS Nie
Obsługa kart microSD do 4 GB
Pojemność baterii (mAh) 600
Wymiary (mm) 106 x 53 x 15
Waga (g) 91
Czas czuwania (godziny) 120
Czas rozmów (godziny) 3
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Tak
Ean 5908235973258

Gdzie możesz kupić MAXCOM Comfort MM462?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Trwa ładowanie