Maxcom Comfort MM42D

399.00

Telefon biurkowy MM42D z aplikacją WhatsApp to model, dzięki któremu rozmowy będą jeszcze ciekawsze!

Ciesz się możliwością prowadzenia rozmów wideo dzięki znanej aplikacji WhatsApp, która pozwala również na przesyłanie zdjęć i wiadomości głosowych.
Budowa samego urządzenia zapewni wygodę użytkowania, a duże przyciski i kolorowy wyświetlacz zwiększą Twój komfort pracy.

TWOJE PLIKI W JEDNYM MIEJSCU
Wszystkie pliki w jednym miejscu? Tak – dzięki aplikacji Menadżera plików. Odtwarzaj muzykę i inne nagrania zapisane w pamięci telefonu, przeglądaj zdjęcia i obrazy, filmy pobrane z Internetu.

KOMPAKTOWY EKRAN I DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Funkcjonalna duża klawiatura z dotykowym i kolorowym ekranem zwiększa komfort pracy.

NIEZAWODNA TRÓJCA WIFI – WAN – ANDROID
Mimo, iż telefon MM42D należy do grupy telefonów stacjonarnych, to jednak ma w sobie namiastkę mobilności. Hotspot Wi-Fi umożliwia udostępnienie mobilnej transmisji danych. Wachlarz nowoczesnych funkcji dopina system operacyjny Android. Telefon również można połączyć z komputerem za pomocą kabla USB.

BEZPIECZNE DANE
Telefon został wyposażony w skuteczne funkcje umożliwiające konfigurację ustawień bezpieczeństwa, takie jak blokada ekranu i karty SIM, szyfrowanie oraz zastosowanie hasła. Zalecamy wdrożenie podstawowych zasad, by Twoje dane były bezpieczne.


 

 

WYGODNE DODATKI
MM42D od Maxcom to nie tylko sprawność działania, ale również funkcjonalna przyjemność użytkowania. Zapewniają to przede wszystkim zegar z funkcją alarmu lub stopera, łączność bezprzewodowa oraz możliwość odbioru poczty e-mail. Co ważne, telefon również został wyposażony w klawisz SOS, który umożliwia wykonanie połączenia alarmowego oraz wysłania tekstowej na wcześniej zaprogramowany numer. MM42D posiada również funkcję szybkiego wybierania.

POZOSTAŁE FUNKCJE  
dual sim • wiadomości • tryb samolotowy • dyktafon • Internet • aparat • kalendarz • kalkulator

Zwartość kompletu
•    telefon MM42D
•    słuchawka
•    kabel skrętny
•    zasilacz
•    akumulator
•    stojak (podstawka)
•    instrukcja obsługi
•    karta gwarancyjna

Maxcom Comfort MM42DMaxcom EAN5908235976570

399,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Maxcom Comfort MM42D?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie