Maxcom Comfort MM32D

149.00
ml4000
Maxcom 
Comfort MM32D
Twój komfort jest na wyciągnięcie dłoniSmukła krzywa
Czyli opływowy kształt i smukła obudowa, które sprawiają, że nawet trudne, wielogodzinne rozmowy stają się przyjemnością.
Telefon Maxcom Comfort MM32D został zakrzywiony specjalnie dla Ciebie. Zobacz jak niepozorna zmiana wpływa na jakość użytkowania. Poznaj telefon, który pracuje specjalnie dla Ciebie.
ml4000
ml4000
Wysoka rozdzielczość
Comfort MM32D to widoczność, z którą nic Ci nie umknie. Jeśli lubisz załatwiać proste sprawy od ręki, Maxcom z pewnością Ci w tym pomoże.
Zadbaliśmy o to, aby telefon nie przeszkadzał, ale służył. Duży, kolorowy wyświetlacz jest jedną z tych cech, które to gwarantują (wymiary: 2.4” QVGA 240x320 px).
Mocna ładowarka
Siła Maxcom Comfort MM32D to sprawność przez długi czas. Jej sekret kryje się w ładowarce biurkowej oraz mocnej baterii. W życiu i biznesie na sukces wpływają szczegóły, tak jak ten, czy telefon będzie działał w ważnym momencie.
ml4000
Przydatność udogodnień
Seria Comfort daje również możliwości. W Maxcom MM32D to przede wszystkim:
Wygodne, widoczne klawisze
Intuicyjne menu
Latarka
Kalkulator
Budzik
Radio FM
Odtwarzacze audio i wideo
Miejsce na ponad 300 wpisów w książce adresowej
Specyfikacja
Dwuzakresowy telefon biurkowy 2G GSM 900/1800 MHz
Kolorowy wyświetlacz: 2.4 ”QVGA 240 × 320 px
Obsługa karty microSD do 32 GB
Radio FM, Wireless FM
GPRS, WAP
Latarka
Zarządzanie SMS
Budzik
Kalkulator
Kalendarz
Odtwarzacz audio i wideo
Kol. Poświetlenie Bateria: 800 mAh
Wymiary: 168.5 mm × 52.4 mm × 12.9 mm
Waga: 100 g
Maxcom Comfort MM32DMaxcom EAN5908235975

149,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 240 × 320
Aparat tył (Mpix) Brak
Przycisk SOS Nie
microSIM Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 300
Budzik Nie
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
Radio FM Tak
GPS Nie
Organizer Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 800
Czas czuwania (godziny) 300
Czas rozmów (godziny) 6.5
Waga (g) 100
Ładowarka biurkowa Tak
Wymiary (mm) 168.5 x 52.4 x 12.9
Gniazdo audio jack 3,5mm Tak
Ean 5908235975

Gdzie możesz kupić Maxcom Comfort MM32D?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie