ZESTAW SMART HOME BRAMKA...

689.00
Maxcom SmartSwitch Maxcom SmartSwitch

Wyobraź sobie dom, który latem wita Cię idealną temperaturą, dopasowuje światło do Twojego nastroju a Ty zarządzasz wszystkimi urządzeniami za pomocą głosu. Brzmi jak fikcja, prawda? A ten wszechstronnie inteligentny dom może stać się Twoją codziennością!

Maxcom ZigbeeGate Maxcom SmartSwitch
Maxcom ZigbeeGate

Inteligentna, energooszczędna
bramka Zigbee

Zigbee Gate jest wyspecjalizowanym, energooszczędnym routerem odciążającym domową sieć WiFi. Bramka eliminuje spowolnienie przesyłu danych i przerwy w dostępie do internetu spowodowane zbyt dużą ilością urządzeń w sieci. Zigbee Gate może połączyć do 50 urządzeń IoT, w tym czujki ruchu, dymu czy zalania tworząc domowy, bezprzewodowy system alarmowy. Mocną stroną urządzenia jest energooszczędność i zwolnienie wielu urządzeń z konieczności stałego podłączenia do źródła zasilania.

POZNAJ INTELIGENTNE
OGRZEWANIE

Smart Therm dba o wszystko. Kontroluj temperaturę w pomieszczeniach i oszczędzaj! Głowica termostatyczna Zigbee posiada wachlarz funkcji dbających o codzienny komfort i o… portfel. Poznaj najważniejsze możliwości tego inteligentnego urządzenia:

Maxcom SmartSwitch
ZESTAW SMART HOME BRAMKA ZIGBEE + 3 x GŁOWICA ZIGBEEMaxcom

689,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić ZESTAW SMART HOME BRAMKA ZIGBEE + 3 x GŁOWICA ZIGBEE?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Trwa ładowanie