Inteligentny dotykowy...

69.00
Maxcom SmartSwitch Maxcom SmartSwitch

Wyobraź sobie dom, który latem wita Cię idealną temperaturą, dopasowuje światło do Twojego nastroju a Ty zarządzasz wszystkimi urządzeniami za pomocą głosu. Brzmi jak fikcja, prawda? A ten wszechstronnie inteligentny dom może stać się Twoją codziennością!

Maxcom SmartSwitch Maxcom SmartSwitch
Maxcom SmartSwitch

STERUJ SWOIM ŚWIATEM

Włącz WiFi i steruj swoim domowym światem gdziekolwiek jesteś. Zdalna kontrola nad urządzeniami RTV, AGD, oświetleniem czy klimatyzacją brzmi jak plan! Mobilna aplikacja Maxcom Home powered by TUYA umożliwi Ci skuteczne i intuicyjne zarządzanie domem ze smartfona, tabletu, a w przyszłości może nawet ze smartwatcha.

POSTAW NA KLASĘ I ELEGANCJĘ

Już nie musisz wybierać między funkcjonalnością a designem. Eleganckie urządzenia linii Maxcom Smart Home zostały zaprojektowane, by imponować. Najwyższa jakość wykonania oraz połączenie nowoczesności z ponadczasową formą podkreślą klasę Twojego wnętrza.

Maxcom SmartSwitch
Maxcom SmartSwitch

MIERZ WYSOKO

Wyrzuć ze słownika wyrażenie „tylko włącznik”. Wysokiej jakości powłoka ze szkła hartowanego oraz podświetlenie sprawią, że obok tych inteligentnych włączników nikt nie przejdzie obojętnie.

ZADBAJ O KLIMAT

Stwórz nastrojowy klimat w Twoim domu za pomocą jednego kliknięcia! Zaskocz ukochaną osobę i spraw, by romantyczna kolacja na długo pozostała w Waszej pamięci. Dopasuj oświetlenie do okazji lub potrzeby chwili.

Maxcom SmartSwitch
Maxcom SmartSwitch

RUSZ TROPEM RUTYNY

Jadąc samochodem przypomniałeś sobie o zapalonym świetle lub włączonym żelazku w domu, a do tego jesteś już spóźniony? Nie zawracaj…sobie tym głowy! Użyj aplikacji, by jednym kliknięciem rozwiązać problem za pomocą inteligentnych akcesoriów Maxcom Smart Home.

NAPISZ SWÓJ SCENARIUSZ

Jesteś na wakacjach, a zamiast odpoczywać zadręczasz się myślami o nieproszonych gościach? Scenariusz może wyglądać zupełnie inaczej! Inteligentne urządzenia Maxcom mogą symulować Twoją obecność w sypialni, kuchni czy garażu. Możesz zagrać światłem lub dźwiękiem. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Zapisz harmonogram w aplikacji i ciesz się relaksem z dala od domu.

Maxcom SmartSwitch

STERUJ GŁOSEM

Zarządzaj swoim domem szybko i wygodnie. Twoje słowa mają moc! Urządzenia Maxcom są kompatybilne z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa.

Maxcom SmartSwitch
Maxcom SmartSwitch

ZRÓB DOBRY WYWIAD

Nieważne czy Twój dom jest już inteligentny i szukasz kolejnych nowości czy stawiasz pierwsze kroki w kierunku SMART. Na każdym z tym etapów prawdopodobnie zetknąłeś się z marką TUYA. Ekosystem TUYA to już ponad 40 tysięcy zintegrowanych urządzeń. Opierając się sprawdzonych rozwiązaniach stworzyliśmy polską aplikację Maxcom Home powered by TUYA. Skorzystaj ze światowych rozwiązań w swoim języku!

Specyfikacja
Wysokiej jakości odporne na zarysowania szkło hartowane
Eleganckie, nocne podświetlenie LED
Sterowanie głosem
Możliwość ustawienia harmonogramu i terminarza
Bezprzewodowe działanie w sieci WIFI
Współpraca z Google Home oraz Amazon Alexa
Napięcie znamionowe: 100-264 V AC
Częstotliwość prądu: 50/60 Hz
Max. prąd znamionowy: 10 A
Max. obciążenie: 600 W / odbiornik lub żródło światła
Temp. pracy: 0/+50 °C
Częstotliwość sieci WiFi: 2,4GHz
Montaż w puszcze podtynkowej
Aplikacja: Maxcom Home powered by Tuya
Wymiary: 84×84×36 mm
Inteligentny dotykowy 2-punktowy włącznik światła SmartSwitch02Maxcom EAN5908235977065

69,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Inteligentny dotykowy 2-punktowy włącznik światła SmartSwitch02?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie