Inteligentne gniazdko...

49.00
Maxcom SmartPlug Maxcom SmartPlug

Wyobraź sobie dom, który latem wita Cię idealną temperaturą, dopasowuje światło do Twojego nastroju, analizuje wydatki energetyczne, a Ty zarządzasz wszystkimi urządzeniami za pomocą głosu. Brzmi jak fikcja, prawda? A ten wszechstronnie inteligentny dom może stać się Twoją codziennością!

Maxcom SmartPlug Maxcom SmartPlug
Maxcom SmartPlug

STERUJ SWOIM ŚWIATEM

Włącz WiFi i steruj swoim domowym światem gdziekolwiek jesteś. Zdalna kontrola nad urządzeniami RTV, AGD, oświetleniem czy klimatyzacją brzmi jak plan! Mobilna aplikacja Maxcom Home powered by TUYA umożliwi Ci skuteczne i intuicyjne zarządzanie domem ze smartfona, tabletu, a w przyszłości może nawet ze smartwatcha.

NIE ZOSTAW ŚLADÓW

Chcesz być SMART ale przeraża Cię kolejny remont? Spokojnie – gniazdka Maxcom wkładasz bezpośrednio do swoich gniazdek. Unikasz dodatkowych kosztów i oszczędzasz czas. Co jeszcze zyskujesz? Elastyczność! Możesz zmieniać lokalizację inteligentnego gniazdka i wpinać oraz wypinać kolejne sprzęty do woli.

Maxcom SmartPlug
Maxcom SmartPlug

POSTAW NA KLASĘ I ELEGANCJĘ

Już nie musisz wybierać między funkcjonalnością a designem. Eleganckie urządzenia linii Maxcom Smart Home zostały zaprojektowane, by imponować. Najwyższa jakość wykonania oraz połączenie nowoczesności z ponadczasową formą podkreślą klasę Twojego wnętrza.

STERUJ GŁOSEM

Zarządzaj swoim domem szybko i wygodnie. Twoje słowa mają moc! Urządzenia Maxcom są kompatybilne z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa.

Maxcom SmartPlug
Maxcom SmartPlug

RUSZ TROPEM RUTYNY

Jadąc samochodem przypomniałeś sobie o zapalonym świetle lub włączonym żelazku w domu, a do tego jesteś już spóźniony? Nie zawracaj…sobie tym głowy! Użyj aplikacji, by jednym kliknięciem rozwiązać problem za pomocą inteligentnych akcesoriów Maxcom Smart Home.

NAPISZ SWÓJ SCENARIUSZ

Jesteś na wakacjach, a zamiast odpoczywać zadręczasz się myślami o nieproszonych gościach? Scenariusz może wyglądać zupełnie inaczej! Inteligentne urządzenia Maxcom mogą symulować Twoją obecność w sypialni, kuchni czy garażu. Możesz zagrać światłem lub dźwiękiem. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Zapisz harmonogram w aplikacji i ciesz się relaksem z dala od domu.

Maxcom SmartPlug
Maxcom SmartPlug

ZARZĄDZAJ ENERGIĄ

Staw czoło wysokim opłatom za prąd! Inteligentne urządzenia mierzą i monitorują zużycie energii przez poszczególne sprzęty domowe. Dzięki nim zoptymalizujesz swoje wydatki. Beneficjentem będzie też – a może przede wszystkim – środowisko!

ZRÓB DOBRY WYWIAD

Nieważne czy Twój dom jest już inteligentny i szukasz kolejnych nowości czy stawiasz pierwsze kroki w kierunku SMART. Na każdym z tym etapów prawdopodobnie zetknąłeś się z marką TUYA. Ekosystem TUYA to już ponad 40 tysięcy zintegrowanych urządzeń. Opierając się sprawdzonych rozwiązaniach stworzyliśmy polską aplikację Maxcom Home powered by TUYA. Skorzystaj ze światowych rozwiązań w swoim języku!

Maxcom SmartPlug
Specyfikacja
Funkcja pomiaru zużycia energii
Sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie
Sterowanie głosem
Możliwość ustawienia harmonogramu i terminarza
Współpraca z Google Home oraz Amazon Alexa
Zabezpieczenie antyprzepięciowe
Uziemienie boczne (blaszki)
Napięcie znamionowe: 100-240 V AC
Częstotliwość prądu: 50/60 Hz
Max. prąd znamionowy: 16 A
Max. obciążenie: 3680 W
Temp. pracy: -20/+60 °C
Częstotliwość sieci WiFi: 2,4GHz
Aplikacja: Maxcom Home powered by Tuya
Wymiary: 50×55×82 mm
Inteligentne gniazdko WiFi z pomiarem zużycia energii SmartPlugMaxcom EAN5908235977034

49,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Inteligentne gniazdko WiFi z pomiarem zużycia energii SmartPlug?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie