MAXCOM SMART MS554

579.00
Maxcom MM724
Maxcom MM724
Maxcom MS554

Stylowy i zgrabny smartfon z Androidem 11. Idealne połączenie prostoty użytkowania z nowoczesnością. Podwójny slot na karty SIM, aparaty 8 i 5 Mpx to główne zalety tego modelu. Podstawowe, niezbędne funkcje oraz niezawodność czynią smartfon MS554 rozwiązaniem odpowiednim dla użytkownika w każdym wieku.

APLIKACJA PRZYJAZNY EKRAN
Ciesz się możliwościami jakie daje MS554 zachowując wysoki kontrast użytkowania, jakie do tej pory dawały tylko telefony klasyczne. Za pomocą przycisku SOS na ekranie głównym osoba korzystająca z tej aplikacji może jednym dotknięciem wysłać awaryjnego SMS-a, swoją lokalizację GPS lub wykonać połączenie alarmowe. Funkcja ochrony hasłem zabezpieczy aplikację przed przypadkową lub nieautoryzowaną zmianą ustawień. Przyjazny ekran tworzy w pełni bezpieczne środowisko dla dziecka lub osoby starszej.
Maxcom MM724
OGROMNY WYŚWIETLACZ
5,5 calowy ekran to gwarancja swobodnego przeglądania sieci, czy oglądania filmów. Pasjonatom gier zapewni niezwykłe wrażenia podczas ulubionych rozgrywek.
Maxcom MM724
ZDJĘCIA W WYJĄTKOWEJ JAKOŚCI
Smartphone wyposażony jest w dwa aparaty. Tylnia kamera z 8 Mpx aparatem uwieczni najciekawsze chwile na zdjęciach, do których zawsze będziesz mógł wrócić. Przedni aparat to 5 Mpx. Od dziś twoje selfie zaskoczy Cię żywą kolorystyką i jasnym obrazem. Ten telefon da Ci mnóstwo radości z fotografowania i nagrywania filmów.
Maxcom MM724
Maxcom MM724
W KAŻDYM WIEKU
MS554 to idealny model dla wszystkich miłośników praktycznych i zgrabnych rozmiarów smartphonów. A do tego jego rozsądana cena!

Dodatkowo wyróżnia go stylowa obudowa oraz fukcjonalny systemem Android 11.

Od dziś przesyłanie danych będzie jeszcze szybsze. Oprócz modemu 4G zainstalowano równiez szybkie złącze bezprzewodowe.
NIEZAWODNOŚĆ W KAŻDYM CALU
4-dzeniowy procesor w 2GB RAM i 32 GB pamięci zadba o niesamowiątą wydajnosć i płynność pracy. W połączeniu z baterią o dużej pojemności 2500 mAh sprawi, że ten duet pozwoli na długie korzystanie z ulubionych aplikacji.
Maxcom MM724
Maxcom MM724
BĄDŹ W KONTAKCIE
Budżetowy MS554 zapewni Ci jak najszerszą funkcjonalność. Telefon został wyposażony w port micro USB, gniazdo 3,5 mm oraz DualSIM. Teraz możesz korzystać z dwóch numerów telefonu na jednym urządzeniu.
Poznaj transparentne etui
Najnowszy trend w świecie ochrony i stylu dla twojego smartfona. Dedykowane etui do MS554 łączy w sobie niezawodną ochronę z elegancją i minimalistycznym designem. Jeśli cenisz sobie estetykę i chcesz zachować oryginalny wygląd telefonu to jesteś w dobrym miejscu. Nasze etui do doskonały wybór. Zamów już dziś.
Maxcom MM724
Przydatne funkcje
Maxcom MM724
Aparaty
8 i 5 Mpx
Maxcom MM724
Wyświetlacz z dużą czcionką
Maxcom MM724
Bardzo duża klawiatura ekranowa
Maxcom MM724
Dual sim
Maxcom MM724
Budzik
Maxcom MM724
Zestaw głośnomówiący
Maxcom MM724
Kalendarz
Maxcom MM724
Kalkulator
Maxcom MM724
Proste menu
Maxcom MM724
Czas rozmów: do 8 godzin
Maxcom MM724
Odtwarzacz audio i wideo
Maxcom MM724
Radio FM
Specyfikacja
System Operacyjny: Android 11 Wyświetlacz (przek./rozdz./typ): 5.5” 480×960 px 18:9 Aparat (Tył / Przód): 8 / 5 Mpx Wideo: mp4 / mp3 Pamięć RAM / Wew./Max. Pamięż zewnętrzna: 2+32GB Procesor: SC9832E 4xCortex-A53 1.4GHz Transmisja danych: GSM 850/900/1800/1900 VoLTE /VoWiFi: WCDMA 900/2100 LTE B1/3/7/8/20/38 Zabezpieczenie dostępu: dedykowany przycisk z boku telefonu Odporność: NA Wymiary mm / Waga g: 147.5×71.4×9.5 mm Bateria (mAh): 2500 mAh SIM: podwójny slot Wyświetlacz z dużą czcionką i proste menu Zestaw głośnomówiący Radio FM Alarm, kalkulator, kalendarz Odtwarzacz audio i wideo Czas rozmów: do 8 godzin
MAXCOM SMART MS554Maxcom EAN5908235976938

579,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić MAXCOM SMART MS554?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Trwa ładowanie