Meizu 16th

2499.00

Meizu 16th

Najwyższa technologia w rozsądnej cenie
Intensywne używanie telefonu, nawet do najbardziej wymagających operacji, nie powinno stanowić problemu, bo MEIZU 16th będzie na to przygotowany. 8-rdzeniowy procesor, superwytrzymały akumulator i podwójny aparat Sony – IMX380 + IMX350 to tylko 3 z wielu zalet najnowszej „16th”.

Obudowa

Funkcjonalna estetyka

Symetryczna, niestandardowa obudowa 3D oraz wąskie ramki sprawiają, że MEIZU 16th jest nie tylko funkcjonalny, lecz także bardzo atrakcyjny wizualnie. Zobacz, jak wygodne może być korzystanie ze smartfona!

 • mx-ikona-parametry-waga

  154 g

 • mx-ikona-parametry-wymiary

  151 x 73,5 x 7,5 mm

Meizu 16th

Zdjęcia

Zdjęcia jak z obrazka

W MEIZU 16th wykorzystaliśmy klasyczną kombinację dwóch aparatów Sony – IMX380 + IMX350. To połączenie pozwala na nawet trzykrotne powiększenie zdjęcia bez utraty jakości, a dodatkowo zapewnia naturalny efekt bokeh, dzięki którym zrobisz profesjonalne fotografie przy użyciu swojego smartfona!

 • mx-ikona-parametry-kamera

  12/20 mpix

 • mx-ikona-parametry-pamiec

  128 + 8 GB

Meizu 16

Minimalistyczne wzornictwo

MEIZU 16th to przede wszystkim 6.0-calowy wyświetlacz AMOLED, o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ (2160 x 1080 pikseli). Smartfon jest lekki i elegancki, a korzystanie z niego to przyjemność.

 • mx-ikona-parametry-ekran

  6.0

 • mx-ikona-parametry-wymiary

  2160 x 1800 px

Twój wybór

opcje kolorystyczne

Co znajdziesz

w pudełku

 • Ładowarka
 • Kabel USB typ C
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna
Meizu 16thMeizu EAN1234567890

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

2 499,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 6
Rozdzielczość (pix) 2160 x 1080
Aparat tył (Mpix) 12 Mpix + 20 Mpix
Aparat przód (Mpix) 20 Mpix
Pamięć RAM (GB) 8
Pamięć wbudowana (GB) 128
Przycisk SOS Nie
NanoSIM tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Kalkulator Tak
Kalendarz Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n 802.11a/b/g/n/ac wireless network
Wibracja Tak
Internet, e-mail Tak
Numery głosowe Nie
Chipset Qualcomm® Snapdragon™ 845 High-performance mobile platform
GPS Tak
Pojemność baterii (mAh) 3010mAh
Waga (g) 152 g
Zestaw słuchawkowy Nie
Ładowarka biurkowa Nie
Ean 1234567890

Gdzie możesz kupić Meizu 16th?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Meizu 16th

Meizu 16th

Trwa ładowanie