Meizu M8C

Twój smartfon do zadań specjalnych
MEIZU M8c to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalistyczny design połączony z wysoką funkcjonalnością smartfona. Wytrzymała bateria, podwójna tylna kamera wyposażona w edytor ArcSoft, gniazdo kart DUALSim i 5,45-calowy ekran HD sprawią, że zakochasz się w nim od pierwszego kliknięcia.

Obudowa

Smukły design

MEIZU M8c to klasyczna stylistyka w eleganckim wydaniu. Pierwszy smartfon z poliwęglanem, wyposażony w innowacyjną – miękką i elastyczną – powłokę. Przekonaj się, jak przyjemne i wygodne może być korzystanie ze smartfona.

 • mx-ikona-parametry-waga

  140 g

 • mx-ikona-parametry-wymiary

  146,4 x 70 x 8,5 mm

M8C

Zdjęcia

Czas na selfie idealne!

Rób piękne i naturalne zdjęcia dzięki dwóm kamerom: głównej – wyposażonej w moduł 13 MP z otworem ƒ/2,2 i przedniej – o rozdzielczości 8 MP. Dla jeszcze lepszych efektów obie kamery wzbogaciliśmy o algorytm edycji zdjęć ArcSoft.

 • mx-ikona-parametry-kamera

  13/8 mpix

 • mx-ikona-parametry-pamiec

  16 + 2 GB

Fota

Widzisz jeszcze więcej

M8c został wyposażony w 5,45-calowy ekran HD o rozdzielczości 1440 x 720, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a telefon wygodny w użyciu nawet przy jasnym świetle. Maksymalny obszar ekranu i funkcja kontroli temperatury koloru zapewnia niesamowity komfort użytkowania.

 • mx-ikona-parametry-ekran

  5.45

 • mx-ikona-parametry-wymiary

  1440 x 720 px

Twój wybór

opcje kolorystyczne

Co znajdziesz

w pudełku

 • Ładowarka
 • Kabel USB typ C
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna
Meizu M8CMeizu

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

529,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza (") 5.45
Rozdzielczość (pix) 1440 x 720 pix
Aparat tył (Mpix) 13 Mpix
Aparat przód (Mpix) 8 Mpix
Pamięć RAM (GB) 2
Pamięć wbudowana (GB) 16
Przycisk SOS Nie
NanoSIM tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Kalkulator Tak
Kalendarz Tak
Szybkie wybieranie Tak
Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n Wi-Fi/WLAN 802.11 a/b/g/n 5GHz oraz 2.4GHz
Wibracja Tak
Internet, e-mail Tak
Numery głosowe Nie
Chipset Qualcomm Snapdragon 425, 4 rdzenie 1,4Ghz
GPS Tak
Obsługa kart microSD do 128
Pojemność baterii (mAh) 3070mAh
Waga (g) 140 g
Zestaw słuchawkowy Nie
Ładowarka biurkowa Nie
Ean

Gdzie możesz kupić Meizu M8C?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Meizu M8C

Meizu M8C

Trwa ładowanie