Słuchawki Bluetooth JLab...

329.00
Słuchawki Bluetooth JLab Audio Headset Studio ANC Wireless Czarne
Nauszne bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów i odtwarzaniem muzyki nawet przez 34 godziny!
Za co polubisz swoje nowe słuchawki od JLab?
• Ponad 34 godziny odtwarzania przez Bluetooth
• Ponad 28 godzin odtwarzania przez Bluetooth® z włączonym trybem aktywnej redukcji szumów
• Dwa wbudowane mikrofony, które czynią dźwięk czystszym
• Wygodne, pluszowe poduszki z Faux Leather i Cloud Foam™
• Kabel AUX zapewniający nieskończony czas odtwarzania
Idź gdziekolwiek masz ochotę, bez rozpraszania swojej uwagi!
Ciesz się całodziennym słuchaniem muzyki w niezwykle komfortowych słuchawkach od JLab! Ponad 34 godzinny czas odtwarzania pozwoli oddać się ulubionej rozrywce. Jeśli chcesz delektować się niezakłóconymi dźwiękami w czasie plażowania, treningu, czy podróży, skorzystaj z funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC). Uruchom tryb jednym przyciskiem, a różnicę odczujesz natychmiast!
Ponad 34 godzinny czas odtwarzania
Wyjątkowo długi czas pracy baterii sprawia, że będziesz mógł cieszyć się nieprzerwaną muzyką ponad 34 godziny! Wciśnij jeden przycisk, aby wyciszyć dźwięki dochodzące z zewnątrz. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu możesz delektować się niezakłóconym dźwiękiem przez nawet 28 godzin! Słuchawki będą świetnie działać w odległości niemal 10 metrów od urządzenia. Podpięcie dołączonego do zestawu kabla AUX zapewni nieskończenie długi czas odtwarzania muzyki – niezastąpione rozwiązanie, gdy będziesz poza domem bez ładowarki.
Tryb aktywnej redukcji hałasu
Bądź zawsze skupiony! Włącz tryb aktywnej redukcji hałasu w swoich słuchawkach i wyeliminuj uciążliwe dźwięki z otoczenia. Dwa wbudowane mikrofony zbierają dźwięki z otoczenia i neutralizują je, podczas gdy trzeci mikrofon kieruje Twój głos bezpośrednio do rozmówcy. Teraz nie będą przeszkadzać Ci niepożądane hałasy takie jak silnik samolotu, rozmawiający pasażerowie czy codzienny ruch miejski.
Doświadcz komfortu użytkowania
Dzięki nausznikom z wypełnieniem Cloud Foam™ i pałąkowi z miękkiej skóry ekologicznej doświadczysz niezwykłego komfortu przez cały dzień użytkowania. Szerokie możliwości regulacji dopasują się do Twojej głowy – dzięki czemu założysz je zarówno w podróży, na treningu czy w drodze do pracy.
Zabierz muzykę ze sobą – gdziekolwiek podążasz
Te niezwykłe słuchawki od JLab zostały zaprojektowane tak, by były nieodzownym kompanem Twoich wycieczek! Słuchawki posiadają szerokie możliwości regulacji – płynnie dostosowują się do pożądanych rozmiarów, a przy tym są niezwykle lekkie. Ultramiękkie nauszniki obracają się nawet o 80 stopni, a po złożeniu mieszczą się w dłoni, co czyni je wygodnymi do zabrania w nawet najdalszą podróż.
Pełna kontrola w Twoich rękach
Miej pełną kontrolę nad muzyką i rozmowami – reguluj głośność, wstrzymuj lub odtwarzaj muzykę, pomijaj utwory – to wszystko za pomocą jednego przycisku! Wykorzystaj wbudowany mikrofon zarówno do obierania czy odrzucania połączeń, a także aktywuj asystentów głosowych – Siri i Google Assistant, gdy jesteś w ruchu.
Zestaw zawiera
Słuchawki bezprzewodowe Studio ANC Przewód ładujący Micro USB Przewód AUX 3.5mm Etui podróżne Dwuletnia gwarancja JLab
Słuchawki Bluetooth JLab Audio Headset Studio ANC Wireless CzarneJlab EAN0812887019163

329,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Audio Headset Studio ANC Wireless Czarne?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie