Słuchawki Bluetooth JLab...

169.00

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI NAUSZNE STUDIO PRO 

Ciesz się niezrównanym komfortem z nausznikami Form-Fit™ z piankami Cloud Foam i regulowanym pałąkiem. Niesamowicie lekka konstrukcja pozwala na całodzienną pracę lub zabawę, a to wszystko dzięki potężnemu akumulatorowi, który pozwala na odtwarzanie ponad 50 godzin! A jeśli się rozładują? Ze Studio Pro rozładowana bateria to nie problem. 10 minut szybkiego ładowania daje Ci ponad godzinę odtwarzania. Dodatkowo, słuchawki mają możliwość zmiany ustawień equalizera, aby jeszcze lepiej dopasować się do Ciebie i Twojej muzyki.

 

Z głową w chmurach

Nauszniki Form-Fit™ są ergonomicznie ukształtowane do naturalnego zarysu ucha. Poduszki z panki Cloud Foam i regulowany pałąk gwarantują komfort podczas podróży, treningu lub w trakcie pracy. Studio Pro to ultralekkie słuchawki dla każdego, możesz zakładać je jedną ręką i zabrać wszędzie tam, gdzie poniosą Cię nogi.

NIESTANDARDOWY DŹWIĘK EQ3

Wybierz dźwięk, który odpowiada Twoim osobistym preferencjom. Wystarczy jedno lub dwa kliknięcia w czujniki dotykowe, by dopasować dźwięk do własnych preferencji lub skorzystać z gotowych ustawień od Jlab:

Signature – to wzmocnione wokale i basy

Balanced – zapewnia równomierne brzemiennie na wszystkich poziomach

Bass Boost – wzmacnia basy i subbasy

 

 

Pełna kontrola

Dzięki wygodnym przyciskom umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach, w łatwy sposób będziesz sterować wszystkimi funkcjami! Za ich pomocą możesz odtwarzać i wstrzymywać muzykę, odbierać i odrzucać połączenia, a także regulować głośność i aktywować asystenta głosowego.

SPECYFIKACJA:

Zestaw zawiera:

Słuchawki Studio Pro, kabel do ładowania type-C, 2 lata gwarancji producenta

AUDIO

Głośnik:

40 mm Dynamic, Magnes neodymowy, 20-20kHz, 32 Ω±15%

Dynamika (czułość):

110±3db

Mikrofon:

MEMS (-38±3dB)

BATERIA

Bateria:

400 mAh (li-poly)

Czas pracy na baterii:

50+ godzin

Natężenie wejściowe:

5V, 100mA

Złącze ładowania:

type-C

Czas ładowania:

3 godziny

Szybkość ładowania:

10 min ładowania = +1h odtwarzania

Standby:

400 godzin

BLUETOOTH

Wersja:

5.0

Zasięg działania:

9+ metrów

Protokoły Bluetooth:

HSP/HFP/A2DP/AVRCP

OGÓLNE

Waga:

141 g

Gwarancja:

2 lata

Słuchawki Bluetooth JLab Studio Pro Wireless BlackJlab EAN812887019392

169,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Studio Pro Wireless Black?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie