Słuchawki dziecięce...

159.00

IDEALNE DLA DZIECI 

JBuddies Studio to bezprzewodowe słuchawki z trybem przewodowego udostępniania muzyki i wbudowanym mikrofonem. Wydajna bateria to gwarancja 24-godzinnej pracy bez konieczności ładowania. Od dziś Twoja pociecha może się cieszyć ulubioną rozrywką przez cały dzień, a specjalne piankowe poduszki w nausznikach zwiększają komfort noszenia. Dbaj o bezpieczeństwo młodych uszu dzięki ograniczeniu głośności do 85db. 

 

ZADBAJ O MŁODE USZY

Zadbaj o bezpieczeństwo młodych, wrażliwych uszu. JBuddies Studio gwarantuje ograniczenie głośności do 85 dB. Miej pewność, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników. Miękkie poduszki ze skóry ekologicznej oraz wyściółka pałąka sprawiają, że długotrwałe korzystanie z słuchawek nie powoduje zmęczenia i uczucia dyskomfortu. JBuddies oferują całodzienną wygodę dla najmłodszych oraz nastolatków i będą ulubionym dodatkiem niezależnie od wieku.

 

MUZYKA NA WYNOS

JBuddies Studio to słuchawki stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wydajna bateria zapewnia 24 godziny odtwarzania po jednym ładowaniu. Od dziś słaba bateria nie przeszkodzi Twojemu dziecku w słuchaniu ulubionej muzyki czy w pasjonującej rozgrywce. JBuddies sprawdzą się świetnie w codziennym użytkowaniu oraz w podróży. Po prostu połącz je za pomocą dowolnego urządzenia Bluetooth i ciesz się rozrywką przez wiele godzin. Rozładowana bateria to również nie problem. Użyj dołączonego do zestawu przewodu audio i ciesz się doskonałą jakością dźwięku w trybie przewodowym.

 

ŁATWE STEROWANIE

Obsługa słuchawek nigdy nie była tak prosta. Wszystkie elementy sterujące znajdują się w lewym dolnym rogu słuchawek. Małe palce dzieci będą mogły grać, pauzować, przewijać i zwiększać lub zmniejszać głośność bez zbędnej frustracji. 

 

IDEALNE DOPASOWANIE

Dzięki gładko przesuwającym się metalowym regulacjom i lekkiej konstrukcji są idealne dla dzieci w wieku 6-16 lat. Pluszowe okrągłe nauszniki obracają się o 80° i składają w dłoni. Zmieszczą się w każdym plecaku. 

 

TRYB UDOSTĘPNIANIA

Genialne rozwiązanie dla rodzeństwa i święty spokój dla dorosłych. Podłącz słuchawki do portu współdzielonego i ciesz się chwilą ciszy. Tryb udostępniania daje możliwość korzystania ze słuchawek przez dwójkę dzieci, które mogą wspólnie słuchać muzyki lub oglądać film. Bezproblemowe i przyjemne rozwiązanie, prawda?

 

Zestaw zawiera

słuchawki bezprzewodowe JBuudies Studio

przewód AUX 3,5 mm

przewód ładujący micro USB

Specyfikacja:

Czas odtwarzania: 24+ godziny

Wbudowane ograniczenie głośności do 85 dB

Wbudowany mikrofon

Regulowany pałąk ze stali nierdzewnej pokryty miękką pianką

Kompaktowy, składany design

2 lata gwarancji

Słuchawki dziecięce Bluetooth JLab JBuddies Studio Niebiesko-szareJlab EAN812887016025

159,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki dziecięce Bluetooth JLab JBuddies Studio Niebiesko-szare?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie