Słuchawki dziecięce JLab...

39.90

SKŁADANE SŁUCHAWKI DZIECIĘCE JBuddies Folding

JBuddies Folding to nauszne słuchawki dla dzieci z naklejkami w zestawie i gwarancją doskonałego, bezpiecznego dźwięku i wygody przez cały dzień. 

WIĘCEJ ZABAWY, WIĘKSZY KOMFORT

Przygotuj swoje dziecko na nowy poziom zabawy! Oryginalny styl i niesamowity dźwięk sprawią, że ultralekkie słuchawki JBuddies Folding staną się nierozłącznym gadżetem najmłodszych użytkowników. Mięciutkie poduszki oraz piankowy regulowany pałąk zapewnią komfort nawet wymagającym dzieciom. JLab dba o najmłodszych - JBuddies Folding gwarantuje bezpieczne słuchanie dzięki wbudowanemu ograniczeniu głośności do 85 dB.

 

BEZPIECZEŃSTWO I DŹWIĘK

Czym byłaby dobra stylówka bez wydajności? Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wysokim standardzie jakości i dźwięku. Możesz być pewny, że JBuddies Folding to bezpieczna głośność z nieprzekraczalnym poziomem 85 dB. 

 

W STYLU TWOJEGO DZIECKA

Każde dziecko jest inne. Ma inne potrzeby i wymagania. Począwszy od muzyki, filmów i gier, a skończywszy na aplikacjach. Teraz Twoja latorośl może wyrazić siebie i uzupełnić swoją stylizację naklejkami 3D dołączonymi do słuchawek. Śmiało, pochwal młodzieńczy styl swojego dziecka.

TAK TRZYMAĆ!

W samochodzie czy na podwórku, z JBuddies Folding Twoje dziecko jest zawsze gotowe na zmianę sytuacji. Dzięki kompaktowej, składanej konstrukcji JBuddies są odpowiedzią na niekończący się cyfrowy świat każdego dziecka. Szybka przesiadka albo pakowanie do plecaka? Żaden problem. Te przenośne towarzysze składają się do rozmiaru zaledwie klikunastu centymetrów i to bez szczypania małych paluszków. Trwałe i odporne na zalanie materiały zapewniają, że słuchawki staną się ulubionym gadżetem najmłodszych na długie lata.

SPECYFIKACJA

zaprojektowane dla dzieci w wieku 2+

szybkie składanie do rozmiaru 14 x 10 cm z zawiasami bez szczypania

2 komplety naklejek 3D w zestawie

Wbudowane ograniczenie głośności do 85 dB

kompatybilne z urządzeniami mobilnymi mini jack 3,5 mm (smartfony, tablety itp.

2 lata gwarancji

 

Słuchawki dziecięce JLab Wired Headset JBuddies Folding RóżoweJlab EAN812887014205

39,90 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki dziecięce JLab Wired Headset JBuddies Folding Różowe?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie