Mikrofon JLab Audio Talk Go

299.00

Mikrofon TALK GO
Prosty, przenośny mikrofon z 2 trybami kierunkowego rejestrowania dźwięku.

KOMPAKTOWY, LEKKI I PRZENOŚNY

Poznaj Talk GO - kompaktowy, lekki i przenośny mikrofon, o studyjnej jakości wykonania. Oferując rozdzielczość 96kHz/24BIT, Talk GO sprawdzi się zarówno do rozmów, podcastów, streamowania, jak i gier. Dzięki użyciu jednego z dwóch trybów wzorca kierunkowego możliwe jest korzystanie z techniki voice-over.

PROFESJONALNY

Talk GO posiada studyjną rozdzielczość 96kHz/24BIT, dzięki czemu masz pewność, że nagranie jest czyste, szczegółowe i oferuje duży zakres dynamiczny dźwięku. Dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej konstrukcji możesz go zabrać ze sobą zawsze i nagrywać właściwie wszędzie.

2 TRYBY KIERUNKOWE

Mikrofon Talk GO posiada dwa tryby kierunkowe: kardioidalny (jednokierunkowy) i wszechkierunkowy. Doskonałe narzędzie zarówno do rozmów indywidualnych lub biznesowych, nagrań głosowych, podcastów, nagrań muzycznych, ale też grupowych konferencji.

NAGRANIA POD KONTROLĄ

Zapewnij dźwięk w optymalnej jakości – steruj czułością, eliminuj zakłócenia i zniekształcenia. Reguluj poziom głośności, korzystaj z przycisku szybkiego wyciszenia kiedy tego potrzebujesz. Płynnie przełączaj się między trybami kierunkowymi. Mikrofon posiada również wbudowane wejście AUX 3,5mm z możliwością wpięcia słuchawek – chociażby do prowadzenia odsłuchu – i to bez opóźnień! Miej pełną kontrolę nad rejestrowanym dźwiękiem.

PLUG & PLAY

Mikrofon Talk GO w zestawie zwiera 1,5m kabel USB/USB-C do podłączenia do komputera i dalszej pracy z dźwiękiem. Mikrofon posiada także standardowe wejście 5/8” dzięki czemu z łatwością przymocujesz go do innego statywu. Największą zaletą jest jednak funkcja plug&play – pozwalająca na niemal natychmiastowe nagrywanie, właściwie tuż po podłączeniu mikrofonu.

Zestaw zawiera:

Mikrofon Talk GO

Mini statyw z uniwersalnym obrotowym gwintem 5/8”

1,5 m kabel USB-C 

 

Cechy:

Liczba kondensatorów: 2

Tryby kierunkowe: kardioidalny (jednokierunkowy) i wszechkierunkowy

Przyciski sterowania: regulacja dźwięku oraz szybkiego wyciszenia

 

Specyfikacja:

Typ przetwornika: kondensator

Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz

Czułość: 118dB

Próbkowanie: 96 kHz/24 bit

Waga: 130g (mikrofon), 299,3g (mikrofon ze statywem), 46,5g (kabel USB-C)

Wymiary: 127 x 55 x 55 mm

Wymiary ze statywem: 150 x 195 x 195 mm

 

Mikrofon JLab Audio Talk GoJlab EAN812887019323

299,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Mikrofon JLab Audio Talk Go?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie