Słuchawki Bluetooth JLab...

399.00

Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBuds Work

PODNIEŚ SWÓJ KOMFORT PRACY!

Nieważne czy pracujesz w domu czy w biurze, bezprzewodowe słuchawki JBuds Work oferują najlepszą wydajność przez cały dzień pracy. Mikrofon z redukcją szumów zapewni Ci krystalicznie czyste rozmowy. Koledzy będą słyszeć tylko Ciebie (nie szczekanie psa czy dzwonek do drzwi). Korzystaj z funkcji multipoint, aby płynnie przełączać się pomiędzy telefonami lub telefonem i notebookiem. JBuds Work to słuchawki zawierające wszystkie funkcjonalności, których potrzebujesz, nie tylko do pracy!

TECHNOLOGIA MULTIPOINT

Potrzebujesz, by Twoje słuchawki były połączone zarówno w laptopem jak i smartfonem? Nic prostszego! Dzięki technologii multipoint możesz połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie! Przełączanie z rozmów telefonicznych na wideokonferencję na laptopie nigdy nie było prostsze – teraz zrobisz to bez konieczności uciążliwej zmiany ustawień. Słuchawki połączysz ze swoim komputerem za pomocą technologii Bluetooth, która gwarantuje pożądaną jakość dźwięku, lub za pomocą dołączonego kabla USB-C do 3,5 mm.

ODPINANY NAUSZNIK

Chcesz uzyskać bardziej neutralny biurowy nastrój? Proszę bardzo! Odepnij lewą słuchawkę, aby skupić się na pracy, a jednocześnie pozostać świadomym otoczenia.

KRYSTALICZNIE CZYSTE ROZMOWY

Dzięki zastosowanej technologii, Twoje rozmowy pozostaną nieskazitelnej jakości! W słuchawkach JBuds Work znajdują się aż dwa mikrofony - jeden odbiera Twój głos, a drugi eliminuje dźwięki otoczenia. Dzięki temu Twój głos pozostaje idealnie czysty, zawsze i wszędzie.

KOMFORT UŻYTKOWANIA W POŁĄCZENIU Z DŁUGIM CZASEM PRACY

Słuchawki JBuds Work mogą pracować ponad 60 godzin na jednym ładowaniu, a miękkie nauszniki zapewniają wygodę podczas całodziennego noszenia. Wygodnie korzystaj z mikrofonu kiedy tego potrzebujesz. Składaj go kiedy tylko słuchasz i szybko rozkładaj kiedy prowadzisz rozmowę lub wideokonferencję.

PRZYCISK SZYBKIEGO WYCISZENIA

Szybko i wygodnie włączaj i wyłączaj swój mikrofon podczas spotkań online. Ze słuchawkami JBuds Work zrobisz to płynnie – wciskając przycisk na końcu mikrofonu. Czerwona dioda poinformuje, że tryb wyciszenia jest aktywny.

PROSTE STEROWANIE

Dzięki wygodnym przyciskom umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach, w łatwy sposób będziesz sterować wszystkimi funkcjami! Za ich pomocą będziesz miedzy innymi odtwarzać i wstrzymywać muzykę, odbierać, ale także odrzucać połączenia, regulować głośność. Możesz też wybrać jedno z dwóch domyślnych ustawień korektora dźwięku – tryb pracy lub tryb muzyczny.

SPECYFIKACJA:

Zestaw zawiera: Słuchawki JBuds Work, kabel do ładowania typu USB-C, kabel USB-C do 3,5 mm AUX do przewodowego używania słuchawek, 2 lata gwarancji producenta

 

AUDIO

Głośnik: 40 mm Dynamic, Magnes neodymowy, 20-20kHz, 32 Ω

Mikrofon: 2x mikrofon pojemnościowy (-42 +/- 1 dB)

 

BATERIA

Bateria: 600mAh (li-poly)

Czas pracy na baterii: 60+ godzin

Natężenie wejściowe : 5V, 1000mA

Złącze ładowania: Type-C

Czas ładowania: 3 godziny

Standby: 600 godzin

 

BLUETOOTH

Wersja: 5.0

Zasięg działania: 9+ metrów

Protokoły Bluetooth: HSP/HFP/A2DP/AVRCP

Kodeki: SBC

OGÓLNE

Waga: 170 g

Gwarancja: 2 lata

Słuchawki Bluetooth JLab JBuds Work WirelessJlab EAN812887017374

399,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab JBuds Work Wireless?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie