Słuchawki Bluetooth JLab...

129.00

JLab Audio Headset Rewind Wireless Retro

Bądź retro!

Przenieś się w czasie do niezapomnianych chwil spędzonych z Twoim Walkmanem dzięki JLab Rewind. Nasze słuchawki zapewniają 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania, a personalizowany dźwięk EQ³ - pełnię kontroli nad muzyką. Dzięki superlekkiej konstrukcji i pomarańczowym piankowym nausznikom wyruszysz w sentymentalną podróż i poczujesz się bardziej wyjątkowo niż kiedykolwiek.

PONAD 12 GODZIN ODTWARZANIA

Słuchaj ulubionej muzyki (nie tylko z lat ’80 i ’90) bez przerwy przez ponad 12 godzin. Użyj dołączonego kabla micro USB, aby naładować swoje słuchawki po całym dniu odtwarzania.

DOSKONALE DOPASOWANY DŹWIĘK

Słuchawki Rewind to ponad 12 godzin nieprzerwanej muzyki! Najlepsze brzmienie zapewni możliwość personalizacji dźwięku EQ³:

• Signature to wzmocnione wokale i basy,

• Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,

• Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.

OLDSCHOOLOWY LOOK

Niech słuchawki Rewind zabiorą Cię w przeszłość. Wybierz czarne lub pomarańczowe pianki, aby zachować oldschoolowy wygląd. Regulowany pałąk zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.

INTELIGENTNY ASYSTENT GŁOSOWY

Kliknij dwukrotnie w słuchawkę, a cyfrowy mikrofon MEMS aktywuje (lub dezaktywuje) komunikaty Siri, Asystenta Google lub innych asystentów głosowych.

SPECYFIKACJA:

Zestaw zawiera: Słuchawki Rewind, kabel do ładowania micro USB, 2 lata gwarancji producenta

 

AUDIO

Głośnik: 36 mm Dynamic, Magnes neodymowy, 20-20kHz, 32 Ω

Dynamika (czułość): 106±3db

Mikrofon: MEMS (-41±3 dB)

 

BATERIA

Bateria: 220 mAh (li-poly)

Czas pracy na baterii: 12 godzin

Natężenie wejściowe : 5V, 1000mA

Złącze ładowania: micro USB

Czas ładowania: 2 godziny

Szybkość ładowania: 10 min ładowania = +1,5 godziny odtwarzania

Standby: 300 godzin

 

BLUETOOTH

Wersja: 4.2

Zasięg działania: 9+ metrów

Protokoły Bluetooth: HSP/HFP/A2DP/AVRCP

OGÓLNE

Waga: 57 g

Gwarancja: 2 lata

Słuchawki Bluetooth JLab Rewind Wireless RetroJlab EAN812887016773

129,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Rewind Wireless Retro?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie