Słuchawki Bluetooth JLab...

349.00

JBUDS AIR PRO

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z technologią Bluetooth multipoint i odtwarzaniem muzyki nawet przez 36 godzin!


TWÓJ DZIEŃ, TWÓJ WYBÓR
JBuds Air Pro to kompan Twojej całodniowej aktywności – bez kompromisów.

Wyobraź sobie, że zakładasz rano słuchawki, które towarzyszą Ci przez cały dzień. Są Twoim kompanem w czasie wideokonferencji, podczas słuchania podcastów, czy w czasie spaceru z psem i oglądania filmu. Potrzebujesz słuchawek, które są wszechstronne jak Ty. Kto powiedział, że nie możesz nosić tych samych słuchawek zarówno do pracy, jak i do zabawy?

NAPRAWDĘ DŁUGI CZAS ODTWARZANIA
JBuds Air Pro zapewniają 9 godzin odtwarzania w każdej słuchawce i 27 dodatkowych godzin po ładowaniu w etui (łącznie 36 godzin odtwarzania muzyki). Tak. To wystarczy na cały tydzień pracy i kilka treningów.

TECHNOLOGIA MULTIPOINT
Potrzebujesz, by Twoje słuchawki były połączone zarówno w laptopem jak i smartfonem? Nic prostszego!
Dzięki technologii multipoint możesz połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie! Przełączanie z rozmów telefonicznych na wideokonferencję na laptopie nigdy nie było prostsze – teraz zrobisz to bez konieczności uciążliwej zmiany ustawień. Słuchawki połączysz ze swoim komputerem za pomocą technologii Bluetooth, która gwarantuje pożądaną jakość dźwięku.

TRYB BE AWARE
Dzięki technologii Be Aware dopuścisz do siebie dźwięki otoczenia podczas treningu! Włącz tryb Be Aware, gdy chcesz słyszeć hałas otoczenia, czy nadjeżdżający pojazd, i wyłącz tryb, by skupić się wyłącznie na ulubionej muzyce.

ODPORNOŚĆ NA ZACHLAPANIE
Chcesz mieć słuchawki, które dotrzymają Ci kroku? Słuchawki JBuds Air Pro są odporne na pot i kurz, a ich klasa IP55 zapewnia, że będą Ci towarzyszyć w każdej Twojej podróży.

DUAL CONNECT
Korzystaj ze słuchawek ciesząc się jakością rozmów – i to niezależnie od sytuacji! Każda ze słuchawek łączy się z urządzeniem indywidualnie – używaj jednej lub obu jednocześnie. W obu przypadkach masz gwarancję dźwięku w jakości stereo, możesz prowadzić rozmowy i słuchać muzyki. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, Twoje rozmowy będą niezwykle wyraźne.

NIESTANDARDOWE BRZMIENIE EQ3
Wystarczy jedno lub dwa stuknięcia, aby wybrać jakość dźwięku według osobistych preferencji!
Wybieraj spośród trzech opcji bez instalowania dodatkowych aplikacji:
•    Signature to wzmocnione wokale i basy,
•    Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,
•    Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.
Niezależnie od tego, co Cię interesuje, JLab oferuje niesamowity dźwięk dla wszystkich chwil życia.

AUTOMATYCZNE ODTWARZANIE/PAUZA
Dzięki czujnikom wykrywającym słuchawkę w uchu, muzyka lub program zostaną automatycznie wstrzymane, gdy tylko wyjmiesz słuchawki z uszu. To kolejny sposób na lepsze wykorzystanie technologii.

JLAB OD DZISIAJ Z TILE!
Aplikacja Tile pomaga śledzić Twoje przedmioty. Znajdź zagubione słuchawki, nieważne czy są w pobliżu czy daleko. Urządzenia śledzące Tile i bezpłatna aplikacja Tile działają na urządzeniach Android i Apple. Nieważne czy zgubisz jedną czy obie słuchawki, Tile za każdym razem pomoże Ci je odnaleźć.

Specyfikacja:
•    Głośnik: Φ6mm Dynamic, 20Hz-20kHz, 16 Ω
•    Dynamika (czułość): 98±3db
•    Mikrofon: W obu słuchawkach, MEMS, - 38dB ± 3dB
•    Czas pracy na baterii: 9 godzin dla każdej słuchawki
•    Natężenie wejściowe: DC 5V, 60 mA
•    Bateria słuchawki: 60mAh
•    Czas ładowania słuchawki: 1,5 godziny
•    Szybkość ładowania: 15 min ładowania = 1 godzina odtwarzania
•    Bateria etui słuchawkowego: 520 mAh
•    Czas ładowania etui słuchawkowego: 2 godziny
•    Wersja: Bluetooth 5.1
•    Zasięg działania: 9+ metrów
•    Waga: 49,7 g (słuchawki + etui), 5,3 g każda słuchawka, 39,1g etiu
•    Protokoły Bluetooth: HSP / HFP / A2DP /AVRCP
•    Stopień ochrony IP: IP55 (tylko słuchawki)

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air ProJlab EAN812887017411

349,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air Pro?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie