Słuchawki Bluetooth JLab...

99.00
Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe JBuds Pro biało-szare
Słuchawki douszne JBuds Pro Wireless wyróżniają się niezwykłą wydajnością i szykownym wyglądem. JBuds Pro z technologią ATP zapewnią Ci najlepsze dopasowanie i wygodę użytkowania.
Dźwięk dopasowany do Ciebie
Z słuchawkami JBuds Pro możesz słuchać ulubionej muzyki nawet ponad 10 godzin! Dla lepszego brzmienia spersonalizuj dźwięk:
• Signature to wzmocnione wokale i basy,
• Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,
• Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.
Wygoda noszenia
Dopasuj słuchawki do swojego ucha dzięki technologii ATP (Adjustable Tip Placement). Przekonaj się jak wygodne może być użytkowanie słuchawek dzięki nakładkom Cush Fin. Z JBuds spędzisz cały dzień z twoimi ulubionymi utworami i komfortem noszenia. W zestawie dołączone są 3 rozmiary żelowych końcówek, które sprostają wymaganiom każdego użytkownika.
Bezprzewodowa jakość działania
Nowoczesna technologia Bluetooth 5.0. gwarantuje najwyższą jakość czystego dźwięku bez zakłóceń do ponad 10 godzin. Niezależnie od chwili. Załóż słuchawki i ciesz się ulubioną muzyką czy podcastami podczas odpoczynku lub pracy, będąc nawet 10 metrów od swojego telefonu.
Wygoda sterowania
Niezależnie od sytuacji steruj muzyką do woli! Wznawiaj i zatrzymuj utwory, zmieniaj wykonawców i moduluj głośnością. A wszystko to, dzięki wygodnym przyciskom wbudowanym w kablu. Za pomocą jednego kliknięcia łącz się i odrzucaj połączenia. Postaw na nietuzinkową wygodę!
Moc wyrazistego dźwięku
Perfekcyjnie dostrojone tytanowe przetworniki to gwarancja wyraźnego i głębokiego dźwięku. Bezkompromisowa jakość razem z wydajnością. Słuchanie muzyki nigdy nie było tak przyjemne, a to wszystko dzięki technologii Hi-Fi z redukcją hałasu.
Nowa jakość brzmienia EQ3
Dostosuj dowoli jakość dźwięku przez jedno lub dwa stuknięcia! Wybieraj spośród trzech opcji:
• Signature to wzmocnione wokale i basy,
• Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,
• Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.
Specyfikacja
Głośnik: Φ10mm Dynamic, Magnes neodymowy, 20Hz-20kHz, 32 Ω ± 15% Dynamika (czułość): 110±3db Mikrofon: MEMS, - 42dB ± 3dB (1kHz) Czas pracy na baterii: 10+ godzin Natężenie wejściowe: DC 5V, 100mA Bateria: 100 mAh (li-poly) Czas ładowania: 1,5 godziny Szybkość ładowania: 10 min ładowania = 1 godzina odtwarzania Standby: 150 godzin Wersja: Bluetooth 5.0 Zasięg: 9+ metrów30+ ft. Waga: 11,3 g Stopień ochrony IP : IP55 Gwarancja: 2 lata
Zestaw zawiera
Bezprzewodowe słuchawki JBuds Pro Wireless Earbuds 3 zestawy żelowych nakładek w rozmiarach S, M i L 1 zestaw piankowych nakładek Cush Fins™ przewód micro USB do ładowania
Słuchawki Bluetooth JLab Audio Headset JBuds Pro Biało-szareJlab EAN812887016582

99,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Audio Headset JBuds Pro Biało-szare?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie