Słuchawki Bluetooth JLab...

329.00

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS JBuds Air Sport

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE OD JLAB.
Uniwersalne, bezprzewodowe słuchawki sportowe z 40-godzinnym czasem odtwarzania muzyki z technologią Be Aware Audio. Technologia ta kontroluje dopuszczane dźwięki z zewnątrz – byś zawsze trzymał rękę na pulsie z wydarzeniami wokół Ciebie!

CZAS NA RUCH. TWÓJ RUCH.
Ty robisz trening, a słuchawki dostarczają Ci muzyki, której potrzebujesz! Bezprzewodowe słuchawki JBuds Air Sport to idealny kompan wszelkich aktywności. Szybkie i bezproblemowe połączenie, dotykowe sterowanie oraz ponad 40 godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięków. Dzięki certyfikacji IP66 nie martw się o zachlapania nawet podczas najcięższych treningów. Ty pracujesz nad swoimi postępami, a my dbamy o to by Twoja muzyczna motywacja była niezakłócona.

DŁUGI CZAS ODTWARZANIA MUZYKI I KOMFORTOWE ŁADOWANIE
Słuchawki JBuds Air Sport to ponad 6,5 godziny odtwarzania muzyki oraz – po ładowaniu w etui pełniącym funkcję power banka – ponad 34 godziny muzyki! Dzięki praktycznemu przewodowi USB wbudowanemu w etui, już nie zgubisz swoich akcesoriów do ładowania!
 
DUAL CONNECT
Korzystaj ze słuchawek ciesząc się jakością rozmów – i to niezależnie od sytuacji! Każda ze słuchawek łączy się z urządzeniem indywidualnie – używaj jednej lub obu jednocześnie. W obu przypadkach masz gwarancję dźwięku w jakości stereo, możesz prowadzić rozmowy i słuchać muzyki.. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, Twoje rozmowy będą niezwykle wyraźne.
  

NIESTANDARDOWE BRZMIENIE EQ3
Wystarczy jedno lub dwa stuknięcia, aby wybrać jakość dźwięku według osobistych preferencji!
Wybieraj spośród trzech opcji:
•    Signature to wzmocnione wokale i basy,
•    Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,
•    Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.


TRYB FILMOWY
Oglądaj filmy tak, jak lubisz! Przekonaj się o wysokiej jakości dźwięku. Tryb filmowy redukuje opóźnienia dźwięku, dzięki czemu dźwięki są idealnie dopasowane do obrazu, który widzisz na ekranie.

ŚWIETNE DOPASOWANIE
Odporność na zachlapania (IP66) chroni przed potem i brudem, więc możesz wyruszyć zarówno na szlak, jak i na siłownię. Ergonomiczne zaczepy pasują nawet do najmniejszych uszu, dzięki czemu słuchawki pewnie trzymają się we właściwym miejscu. Wymień żelowe zakończenia słuchawek na dołączone do zestawu zakończenia Cloud Foam, by jeszcze lepiej dopasować słuchawki do indywidualnej anatomii każdego ucha.

TRYB BE AWARE
Dzięki technologii Be Aware dopuścisz do siebie dźwięki otoczenia podczas treningu! Włącz tryb Be Aware, gdy chcesz słyszeć hałas otoczenia, czy nadjeżdżający pojazd, i wyłącz tryb, by skupić się wyłącznie na ulubionej muzyce.

Zestaw zawiera:
•    Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport
•    Etui pełniące funkcję power banka ze zintegrowanym przewodem USB
•    3 zestawy żelowych nakładek
•    1 zestaw piankowych nakładek

Specyfikacja:
•    Głośnik r: Φ8mm Dynamic, Magnes noedymowy, 20Hz-20kHz, 32 Ω
•    Dynamika (czułość): 103±3db
•    Mikrofon: 1 Knowles, 2 Silicon, -4.8dB±3 at 1KHz
•    Czas pracy na baterii: 6,5+ godziny dla każdej słuchawki, 34+ dodatkowych godzin  dla etui słuchawkowego
•    Natężenie wejściowe: DC 5V, 50mA
•    Bateria słuchawki: 60mAh polimer(li-poly)
•    Czas ładowania słuchawki: 1,5 godziny
•    Szybkość ładowania: 15 min ładowania = 1 godzina odtwarzania
•    Bateria etui słuchawkowego: 930mAh (li-poly)
•    Czas ładowania etui słuchawkowego: 3 godziny
•    BLUETOOTH: Wersja: 5.0
•    Zasięg działania: 9+ metrów
•    Waga: 8g dla jednej słuchawki, 75g dla etui
•    Stopień ochrony IP: IP66 (tylko słuchawki)
•    Gwarancja: 2 lata

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air SportLenovo EAN812887018630

Wyślemyw poniedziałek

329,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air Sport?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air Sport

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS JBuds Air Sport

Trwa ładowanie