Słuchawki Bluetooth JLab...

549.00

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport ANC  

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE. JAKOŚĆ DŹWIĘKU, KTÓREJ SZUKASZ.

Bezprzewodowe, sportowe słuchawki douszne - z aktywną redukcją szumów otoczenia, pozwalające na nawet 70 godzin odtwarzania muzyki!

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE. JAKOŚĆ DŹWIĘKU, KTÓREJ SZUKASZ.

Bezprzewodowe, sportowe słuchawki douszne - z aktywną redukcją szumów otoczenia, pozwalające na nawet 70 godzin odtwarzania muzyki!

ZAŁÓŻ SŁUCHAWKI EPIC AIR SPORT Z TECHNOLOGIĄ AKTYWNEJ REDUKCJI SZUMÓW I WYBIERAJ, NA JAKI TRENING MASZ DZIŚ OCHOTĘ!

Spokojne melodie czy mocne brzmienie podczas treningu? Słuchawki Epic Air Sport ANC to najwyższa jakość dźwięku, jakiej mogą dostarczyć bezprzewodowe słuchawki. Dzięki aktywnej redukcji szumów, dźwięki wokół nie będą Cię rozpraszać, a Ty skupisz się wyłącznie na tym, co dla Ciebie ważne. Możliwość odtwarzania muzyki przez ponad 70 godzin czyni je liderem na rynku, a Ciebie uwalnia od codziennego ich ładowania.
Wykorzystaj dodatkowe funkcje takie jak czujnik wyciągnięcia słuchawki, który wstrzymuje muzykę po wyjęciu słuchawek z ucha i automatycznie wznawia po włożeniu i bez przeszkód łącz swoje życie codzienne z treningiem. Załóż słuchawki TWS Epic Air Sport ANC i ciesz się zarówno muzyką podczas treningu, jak i swobodą rozmów telefonicznych!

CZAS ODTWARZANIA – NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE
Słuchawki Epic Air Sport ANC to ponad 15 godzin nieprzerwanej muzyki odtwarzanej przez Bluetooth za pomocą samych słuchawek! Włóż słuchawki do etui, które jednocześnie pełni funkcję power banka i przedłuż czas odtwarzania o kolejne 55 godzin! Łącznie otrzymujesz ponad 70 godzin odtwarzania swojej ulubionej muzyki. Dzięki nowoczesnej technologii Bluetooth 5.0 jakość połączenia pozostanie najwyższej jakości.

Aby cieszyć się muzyką, bez konieczności słuchania odgłosów otoczenia, włącz technologię aktywnej redukcji szumów. Tryb ten pozwala na ponad 50 godzin odtwarzania w technologii Bluetooth ANC (Active Noise Cancelling).

INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW
Słuchawki JLab to możliwość wyboru natężenia otaczających Cię dźwięków – od niemal całkowitego ich wyciszenia, po tryb pozwalający na docieranie niemal wszystkich dźwięków (tryby: ANC On, ANC Off i Be Aware). Sześć mikrofonów współpracuje ze sobą, aby wyeliminować hałas i zapewnić Ci niezakłócony dźwięk - gdziekolwiek jesteś. Personalizuj możliwości sterowania poziomem szumów za pomocą aplikacji JLab Air ANC.

Wybieraj spośród trybów aktywnej redukcji szumów:

•    Tryb ANC (Active Noise Cancelling) On:
Funkcja ta pozwala ograniczyć większość hałasów wokół nas, które rozpraszają uwagę. Dzięki połączeniu najnowszej technologii ANCsłuchawki dostosowują się do otaczających zmian i zapewniają najlepsze wrażenia dźwiękowe. Ciesz się wyłącznie dźwiękiem, który chcesz słyszeć.

Korzystaj z funkcji ANC ON, gdy prowadzisz spotkanie biznesowe w formule online, gdy szukasz skupienia wśród ulubionych utworów muzycznych, czy podczas podróży samolotem.

•    Tryb ANC (Active Noise Cancelling) Off:
Funkcja ta pozwala na pasywną redukcję dźwięków, które przedostają się z zewnątrz. Kluczem jest tutaj właściwe dopasowanie słuchawek oraz ich uszczelnienie. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanym nakładkom – o żelowym zakończeniu, o przedłużonym kształcie, czy tym piankowym (co gwarantuje idealne dopasowanie) – w różnych rozmiarach, by każdy mógł cieszyć się najlepszym dopasowaniem.

Korzystaj z funkcji ANC OFF na przykład w pracy – gdy jednocześnie potrzebujesz skupienia, ale potrzebujesz słyszeć, gdy zbliża się współpracownik; czy na przykład w domu – gdy oglądasz film, ale chcesz słyszeć dzwonek do drzwi.

•    Tryb Be Aware
Korzystanie z funkcji Be Aware pozwala na odtwarzanie muzyki z jednoczesnym przedostawaniem się dźwięków otoczenia. Funkcja ta zwiększa Twoje bezpieczeństwo, na przykład podczas sportowego treningu w terenie.

Włącz tryb Be Aware w sytuacji gdy na przykład biegasz na zewnątrz – by słyszeć dźwięki zbliżających się pojazdów, czy podczas wspólnego treningu – by móc ze sobą swobodnie porozmawiać.


ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE CZY POPRZEZ USB?
Wygoda przez wszystkim! By naładować swoje słuchawki korzystaj z indukcyjnego ładowania etui lub rozpocznij ładowanie w tradycyjny sposób - za pomocą wbudowanego kabla USB.

CZUJNIK WYJĘCIA SŁUCHAWKI Z UCHA
Dzięki czujnikowi podczerwieni umieszczonemu w każdej ze słuchawek, muzyka będzie automatycznie wstrzymywana, gdy wyjmiesz słuchawkę z ucha. Odtwarzanie rozpocznie się automatycznie, gdy włożysz ją z powrotem.

TRYB FILMOWY
Podnieś jakość swoich wrażeń podczas oglądania filmów! Tryb filmowy to wyjątkowo niewielkie opóźnienia dźwięku, dzięki czemu głos jest idealnie dostosowany do obrazu.

APLIKACJA JLAB AIR ANC
Dzięki aplikacji JLab Air ANC możesz dostosować ustawienia aktywnej redukcji szumów, sterowania dotykiem oraz dopasować dźwięk do własnych preferencji - lub skorzystać z gotowych ustawień JLab.

Wybieraj spośród gotowych opcji:
•    Signature to wzmocnione wokale i basy,
•    Balanced zapewnia równomierne brzmienie na wszystkich poziomach,
•    Funkcja Bass Boost wzmacnia basy i subbasy.

Ponadto – za pomocą aplikacji zaktualizujesz oprogramowanie, by być zawsze na bieżąco!
Pobierz aplikację z App Store lub Google Play Store


KRYSTALICZNA JAKOŚĆ ROZMÓW TELEFONICZNYCH
Dzięki nowoczesnej technologii C3 Twoje rozmowy telefoniczne staną się wyraźniejsze. Jeden mikrofon wyłapuje i eliminuje szumy z otoczenia, podczas gdy drugi wyłapuje Twój głos, zapewniając czyste rozmowy w dowolnym miejscu i czasie.

Korzystaj ze słuchawek ciesząc się jakością rozmów – i to niezależnie od sytuacji! Każda ze słuchawek łączy się z urządzeniem indywidualnie – używaj jednej lub obu jednocześnie. W obu przypadkach masz gwarancję dźwięku w jakości stereo, możesz prowadzić rozmowy i słuchać muzyki.

KOMFORT I JAKOŚĆ WYKONANIA
Dzięki 6 zestawom końcówek idealnie dopasujesz słuchawki do siebie.
W zestawie znajdziesz:     
•    Końcówki żelowe (w rozmiarach: S, M i L)
•    Końcówki „extra – long” które jeszcze lepiej dopasowują się do ucha co oznacza, że zapewniają jeszcze lepszą jakość dźwięku i są bardziej szczelne ( w rozmiarach: M i L)
•    Piankowe końcówki, które dopasowują się swoim kształtem do ucha (w rozmiarze M)

Elastyczne zaczepy gwarantują wygodne przyleganie słuchawek do uszu, a ochrona IP66 gwarantuje wyjątkową odporność na pot i zachlapanie.  

 

Zestaw zawiera:
•    Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport ANC
•    Etui pełniące funkcję power banka ze zintegrowanym przewodem USB i ładowaniem bezprzewodowym,
•    3 zestawy żelowych nakładek
•    2 zestawy ekstra- długich nakładek,
•    1 zestaw piankowych nakładek

Specyfikacja:
•    Głośnik: Φ8mm Dynamic, Magnes neodymowy t, 20Hz-20kHz, 32Ω ± 15%
•    Dynamika (czułość):: 110±3db
•    Mikrofon: 3 left earbud MEMS, 3 right earbud MEMS, - 40dB±3dB
•    Czas pracy na baterii: 15+ godzin dla każdej słuchawki, 55+ dodatkowych godzin dla etui słuchawkowego
•    Czas pracy na baterii z włączonym ANC:11+ godzin
•    Natężenie wejściowe: DC 5V, 100mA
•    Bateria słuchawki: 120mAh (li-poly)
•    Bateria etui słuchawkowego: 1000 mAh (li-poly)mah rechargeable lithium ion
•    Czas ładowania słuchawki: 3 godziny
•    Szybkość ładowania: 15 minut ładowania  = 1+ godzina odtwarzania
•    Czas ładowania etui słuchawkowego 3,5 godziny
•    Standby: 100 godzin
•    Rodzaj ładowania etui: USB typu A/ładowanie indukcyjne
•    BLUETOOTH Wersja: 5.0
•    Zasięg działania: 9+ metrów
•    Waga: 10g dla jednej słuchawki, 144g etui
•    Stopień ochrony IP: IP66 (tylko słuchawki)
•    Gwarancja: 2 lata

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANCMaxcom EAN812887019316

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

549,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANC?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANC

Słuchawki Bluetooth JLab Audio TWS Epic Air Sport ANC

Trwa ładowanie