Słuchawki Bluetooth...

180.00

Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HD800

Idealne brzmienie

Słuchawki bezprzewodowe HD800 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Słuchawki HD800 stworzone do słuchania muzyki, która przeniesie Cię na salę koncertową dzięki trójwymiarowemu rozproszeniu dźwięku.

Silny Bass

Słyszalne nakładanie się fal Bassu sprawia, że utwory brzmią jeszcze lepiej.

Łączność bezprzewodowa

Słuchawki łączą się szybko w sposób bezprzewodowy nawet, gdy urządzenie znajduję się do 10m dalej, a dźwięk jest wciąż czysty.

Przyjazne dla uszu

Dzięki wyjątkowemu wykończeniu, słuchawki są delikatne na dla uszu w trakcie użytkowania.

Nie tylko bezprzewodowe

Do słuchawek dołączony został kabel audio, dzięki któremu można zamienić słuchawki bezprzewodowe w przewodowe w razie konieczności.

Specyfikacja techniczna

Bluetooth:

Tak, v 5.0

Czas ładowania:

1.5 h

Czas pracy:

do 20 h

Czas pracy na baterii:

20 h

Czułość:

Słuchawek: 105 dB +/-3dB

Impedancja:

32 Ω

Kolor:

Czarny

Komunikacja bezprzewodowa:

Bluetooth 5.0

Konstrukcja:

Nauszne zamknięte

Łączność:

Bezprzewodowa Bluetooth 5.0

Maksymalny czas czuwania:

do 300 h

Pasmo przenoszenia:

20 - 20000 Hz

Pojemność baterii:

500 mAh

Regulacja głośności:

Tak

Waga:

521 g

Zawartość opakowania:

Słuchawki
Kable USB
Kable Audio
Instrukcja obsługi

   
Słuchawki Bluetooth Lenovo Bluetooth Headset HD800 CzarneLenovo EAN6970648212032

180,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Typ urządzenia Słuchawka Bluetooth
Kolor Czarny
Kod producenta BHD800
Ean 6970648212032

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth Lenovo Bluetooth Headset HD800 Czarne?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie