Słuchawki Bluetooth...

139.00

Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HD200

Idealne brzmienie

Słuchawki bezprzewodowe HD200 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej muzyki słuchasz. Słuchawki HD200 stworzone do słuchania muzyki, która przeniesie Cię na salę koncertową dzięki rozproszeniu dźwięku w jakości 4D.

Wykonanie najwyższej jakości

Metaliczna tekstura nadaje niezwykłego wyglądu. Wykończenie nausznic ze skóry jest niezwykle miękkie, a przez to użytkowanie słuchawek jest jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowym atutem jest składana konstrukcja, dzięki której słuchawki można zabrać ze sobą również w podróż.

Łączność bezprzewodowa

Słuchawki łączą się bezprzewodowo jedynie, gdy są włączone. Ponadto, są kompatybilne z różnymi systemami i programami, dzięki czemu łatwo połączą się z telefonem, tabletem, odtwarzaczem MP3 czy notebookiem. Ich zasięg sięga do 10m.

Wydajna bateria

Dzięki baterii o pojemności 500mAh, słuchawki zapewniają 20h słuchania muzyki. W fazie spoczynku, słuchawki mogą czekać nawet do 300h. Ich ładowanie zajmuje raptem 1,5h.

Specyfikacja techniczna

Bluetooth:

Tak, v 5.0

Czas ładowania:

1.5 h

Czas pracy:

do 20 h

Czas pracy na baterii:

20 h

Czułość:

Słuchawek: 105 dB +/-3dB

Impedancja:

32 Ω

Kolor:

Czarny

Komunikacja bezprzewodowa:

Bluetooth 5.0

Konstrukcja:

Nauszne zamknięte

Łączność:

Bezprzewodowa Bluetooth 5.0

Maksymalny czas czuwania:

do 300 h

Pasmo przenoszenia:

20 - 20000 Hz

Pojemność baterii:

500 mAh

Regulacja głośności:

Tak

Waga:

521 g

Zawartość opakowania:

Słuchawki
Kable USB
Kable Audio
Instrukcja obsługi

   
Słuchawki Bluetooth Lenovo Bluetooth Headset HD200 CzarneLenovo EAN6970648211530

139,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Typ urządzenia Słuchawka Bluetooth
Kolor Czarny
Kod producenta HD200
Ean 6970648211530

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth Lenovo Bluetooth Headset HD200 Czarne?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie