Słuchawki Bluetooth...

69.00

Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE05

Idealne brzmienie

Słuchawki bezprzewodowe HE05 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Idealne nie tylko dla osób aktywnych, ale także dla tych, którzy lubią wygodę podczas rozmów czy słuchania muzyki. Słuchawki zapewniają niezwykły balans dźwięków, jak także ich głębie oraz czystość.

Wodoodporne

Słuchawki są wodoodporne, przez co nie musisz się martwić o ich zniszczenie przez pot.

Wydajna bateria

Bateria, która wystarcza na 8h słuchania muzyki. W czasie czuwania, bateria wystarcza do 120h. Nieplączącą się konstrukcję, zapewnia pałąk, który umieszczany jest na szyi. Dodatkowo, posiadają magnetyczne wykończenie, dzięki któremu słuchawki same się łączą ze sobą, aby stworzyć nieplączącą się formę.

Specyfikacja techniczna:

Bluetooth:

Tak, v 5.0

Czas ładowania:

Do 2 h

Czas pracy:

do 8 h

Czas pracy na baterii:

Do 8 h

Czułość:

Słuchawek: 95 dB ± 3 dB

Impedancja:

16 Ω

Kolor:

Biały

Komunikacja bezprzewodowa:

Bluetooth 5.0

Konstrukcja:

Douszne

Łączność:

Bezprzewodowa Bluetooth 5.0

Maksymalny czas czuwania:

do 120 h

Pasmo przenoszenia:

20 - 20000 Hz

Pojemność baterii:

80 mAh

Regulacja głośności:

Tak

Waga:

50 g

Zasięg:

Do 10 m

Zawartość opakowania:

Słuchawki
Kable USB
Instrukcja obsługi

 

 

Słuchawki Bluetooth Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE05 BiałeLenovo EAN6970648211615

Wyślemywe wtorek

69,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Typ urządzenia Słuchawka Bluetooth
Kolor Biały
Kod producenta HE05
Ean 6970648211615

Gdzie możesz kupić Słuchawki Bluetooth Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE05 Białe?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Słuchawki Bluetooth Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE05 Białe

Słuchawki Bluetooth Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE05 Białe

Trwa ładowanie