Słuchawki Lenovo Wired...

19.90

Lenovo Słuchawki Przewodowe HF170

Idealne brzmienie

Słuchawki Przewodowe HF170 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Dźwięk został dostosowany tak, aby korzystanie ze słuchawek było wygodne niezależnie czy odpoczywasz, ćwiczysz czy też wykonujesz inne czynności.

Wielkość słuchawek

Wielkość słuchawek przewodowych HF170 to 14,2 mm, dzięki czemu wszystkie połączenia czy rozmowy video są dobrej jakości.

Kompatybilność

Zastosowanie jacka o wielkości 3,5mm zapewnia kompatybilność z niemal wszystkimi urządzeniami, wystarczy że notebook, telefon czy odtwarzacz MP3 posiadają właśnie to wejście.

Jeden przycisk

Ten jeden przycisk pozwala na włączenie lub zapauzowanie muzyki, jak również umożliwia przełączenie pomiędzy muzyką a odbieraniem połączeń.

Specyfikacja techniczna:

Czułość:

91 dB +/-3dB

Długość kabla:

120 cm

Impedancja:

16 Ω

Kolor:

Biały

Konstrukcja:

Douszne

Łączność:

Przewodowe

Mikrofon:

Wbudowany

Pasmo przenoszenia:

20 - 20000 Hz

Regulacja głośności:

Tak

Średnica przetwornika:

10 mm

Waga:

50 g

Złącza:

1 x Minijack 3,5 mm

   
Słuchawki Lenovo Wired Earphone HF170 BiałeLenovo EAN6970648212384

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

19,90 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki Lenovo Wired Earphone HF170 Białe?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Słuchawki Lenovo Wired Earphone HF170 Białe

Słuchawki Lenovo Wired Earphone HF170 Białe

Trwa ładowanie