Słuchawki douszne Lenovo...

30.00

Lenovo Słuchawki Przewodowe HF140

Idealne brzmienie

Słuchawki Przewodowe HF140 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku umożliwia jeszcze lepsze doznania w czasie korzystania ze słuchawek. 

Wykonanie najwyższej jakości

Słuchawki Przewodowe HF140 wykonane są z przyjaznego dla skóry tworzywa, posiadają przy tym nieplączący się kabel. Wykończenie słuchawek wraz z wymiennymi gumkami oraz lekką konstrukcją pozwala na wygodne korzystanie ze słuchawek nawet przez cały dzień.

Specyfikacja techniczna:

Czułość:

Słuchawek: 100 dB

Długość kabla:

120 cm

Impedancja:

32 Ω

Kolor:

Czerwony

Konstrukcja:

Douszne

Łączność:

Przewodowe

Mikrofon:

Wbudowany

Pasmo przenoszenia:

20 - 20000 Hz

Regulacja głośności:

Tak

Średnica przetwornika:

10 mm

Waga:

16 g

Złącza:

1 x Minijack 3,5 mm

   
Słuchawki douszne Lenovo Wired Earphone HF140 BiałeLenovo EAN6970648212339

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

30,00 zł

Dodaj do schowka

możesz potrzebować również

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Słuchawki douszne Lenovo Wired Earphone HF140 Białe?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Słuchawki douszne Lenovo Wired Earphone HF140 Białe

Słuchawki douszne Lenovo Wired Earphone HF140 Białe

Trwa ładowanie