Power Bank indukcyjny...

249.00

Power Bank indukcyjny Celly WIRELESS CHARGER 6000 mAh

Uniwersalna przenośna ładowarka z baterią litowo-polimerową o pojemności 6000 mAh.

Lekki i ultrakompaktowy sprawia, że ładowanie smartfona jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wybierz najlepszy sposób ładowania smartfona za pomocą kabla lub trybu bezprzewodowego o maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 10 W.

Posiada dwa porty USB o całkowitej mocy wyjściowej 2A do ładowania urządzenia i port wejściowy MicroUSB do ładowania powerbanku.

Power Bank indukcyjny Celly WIRELESS CHARGER 6000 mAhCelly EAN8021735737803

249,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Pojemność baterii (mAh) 6000
Kolor Czarny
Kod producenta PBWL6000BK
Ean 8021735737803

Gdzie możesz kupić Power Bank indukcyjny Celly WIRELESS CHARGER 6000 mAh?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Power Bank indukcyjny Celly WIRELESS CHARGER 6000 mAh

Power Bank indukcyjny Celly WIRELESS CHARGER 6000 mAh

Trwa ładowanie