Power Bank ACC+ THIN 6000...

59.00

Power Bank ACC+ THIN 6000 mAh z systemem Fast Charge Zielony

praktyczna

poręczna

pojemna

Miej zawsze przy sobie pojemną przenośną ładowarkę z systemem Fast Charge i zapomnij o problemie z rozładowanym telefonem.

Power Bank ACC+ THIN 6000 mAh z systemem Fast Charge Zielony EAN5908235974590

Postaramy się wysłać jeszcze dziś

59,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Pojemność baterii (mAh) 6000
Technologia System Fast Charge, Inteligentne ładowanie
Bateria litowo-polimerowa
Kolor Zielony
Kod producenta THIN6000GR
Wyjście USB 5.1 V / 2.1 A
Ean 5908235974590

Gdzie możesz kupić Power Bank ACC+ THIN 6000 mAh z systemem Fast Charge Zielony?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

Power Bank ACC+ THIN 6000 mAh z systemem Fast Charge Zielony

Power Bank ACC+ THIN 6000 mAh z systemem Fast Charge Zielony

Trwa ładowanie