POMPA CIEPŁA AQUAREA -...

0.00
Maxcom MM724
POMPA CIEPŁA AQUAREA - GENERACJA H
Nowa, ulepszona obudowa
Biała obudowa o zakreślonych kształtach i bez widocznych połączeń śrubowanych. Nowoczesny sterownik indywidualny można wyjąć z jednostki.

Zwarta budowa i wolna przestrzeń
Więcej w jednym miejscu:
  • Filtr wody (łatwy dostęp i montaż na zatrzaski)
  • Zawór odcinający w zestawie
  • Czujnik przepływu w zestawie
  • Możliwość zastosowania z zaworem 3-drogowym (opcjonalnie CZ-NV1 w przestrzeni wewnętrznej)
Bardzo cicha praca 59 dB(A)
Pompy ciepła SUPER AQUA Monoblok oferują bardzo cichą pracę, sprężarki w urządzeniach zostały pokryte specjalnym materiałem izolującym hałas, dodatkowo zastosowano cichy silnik wentylatora DC oraz zoptymalizowany kształt wentylatora, który redukuje drgania.
Łatwa obsługa
Nowy sterownik indywidualny z pełno punktowym, podświetlanym wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala. Menu w 10 językach (EN, FR, DE, IT, ES, CZ, PL, SW, NO, DK) – łatwa obsługa przez montera i użytkownika. Sterownik indywidualny można przenieść do dowolnego pomieszczenia.
POMPA CIEPŁA AQUAREA - GENERACJA HMaxcom

0,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 2.2
Rozdzielczość (pix) 176 x 220
Aparat tył (Mpix) 0.3
Przycisk SOS Tak
microSIM Nie
Kalkulator Tak
Latarka Tak
Funkcja głośnomówiąca Tak
Książka telefoniczna ilość wpisów 100
Szybkie wybieranie Tak
Wibracja Tak
Numery głosowe Nie
GPS Nie
Organizer Nie
Kalendarz Tak
Obsługa kart microSD do 16
Pojemność baterii (mAh) 800
Czas czuwania (godziny) 300
Czas rozmów (godziny) 5
Waga (g) 82
Zestaw słuchawkowy Tak
Ładowarka biurkowa Tak
Wymiary (mm) 124 x 48 x 12
Gniazdo audio jack 3,5mm Tak
Ean

Gdzie możesz kupić POMPA CIEPŁA AQUAREA - GENERACJA H?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie