KRÓTKOFALÓWKI Motorola...

99.00

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T41 Blue

Krótkofalówki Motorola TLKR T41 to radiotelefony proste i wygodne w obsłudze dla całej rodziny.

Radiotelefony PMR446 — nie wymagają licencji Zasięg do 4 km (w zależności od ukształtowania terenu i warunków). Częstotliwość nadawania 446 MHz. Moc 500 mW; 12,5 kHz. Wyświetlacz LCD. 8 kanałów. 1 dźwięk dzwonka. Skanowanie / monitorowanie. Możliwość komunikacji ze wszystkimi radiotelefonami PMR 446. Blokada klawiatury.

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T41 BlueMotorola EAN5031753006556

99,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Waga (g) 74g
Moc (W) Moc 500 mW; 12,5 kHz
Wymiary 5 x 13,4 x 2,9 cm
Inne Możliwość komunikacji ze wszystkimi radiotelefonami PMR 446
Kolor Niebieski
Co zawiera zestaw Motorola T41 2szt., Zaczep do paska 2szt., Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Zasilanie 3 x baterie AAA (nie dostarczone w komplecie)
Częstotliwość Częstotliwość nadawania 446 MHz
Ean 5031753006556

Gdzie możesz kupić KRÓTKOFALÓWKI Motorola T41 Blue?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T41 Blue

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T41 Blue

Trwa ładowanie