KRÓTKOFALÓWKI Motorola...

369.00

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T92 H2O

Pewna łączność podczas największych przygód

Dzięki wodoodpornej konstrukcji, wytrzymałej obudowie i zasięgu do 10 km( model T92 H2O pozwoli Ci zawsze pozostać w kontakcie z rodziną i znajomymi. Zintegrowana latarka może emitować światło białe lub czerwone i włącza się automatycznie po zetknięciu z wodą. Naciśnij przycisk alarmowy, aby aktywować tryb głośnomówiący i wyemitować głośny sygnał ostrzegawczy, dzięki któremu inne osoby z grupy będą wiedziały, że potrzebujesz pomocy. Do modelu T92 H2O dołączono akumulatory, ładowarkę sieciowa z 2 wtykami micro USB, zaczepy do paska z wbudowanym gwizdkiem oraz wytrzymały futerał. Otrzymujesz wszystko, co potrzebne, aby pozostać w kontakcie podczas swoich szalonych przygód.

Wodoodporny radiotelefon dwukierunkowy T92 H2O zapewnia łączność w każdym miejscu na lądzie i na morzu.  Uszczelnienia klasy IP67 gwarantują, że model T92 H2O wytrzyma zanurzenie na głębokość do 1 m przez 30 minut i przetrwa nawet największą ulewę.

Konstrukcja unosząca się na wodzie ekranem do góry i latarka aktywowana po zetknięciu z wodą

Dzięki wysiłkom inżynierów radiotelefon unosi się na wodzie i jest widoczny na powierzchni wody. Latarka aktywowana po zetknięciu z wodą jeszcze bardziej ułatwia jego znalezienie.

Radiotelefon posiada stopień ochrony IP67. Wytrzymuje zanurzenie na głębokość do 1 m przez 30 minut. Radiotelefon unosi się na wodzie z akumulatorem NiMH dostępnym w zestawie. Może nie unosić się w przypadku niektórych baterii AA. Zestawu słuchawkowego należy używać wyłącznie w suchym otoczeniu.

Radiotelefon jest wyposażony w funkcję alarmu, która zapewnia spokój ducha podczas wypraw z dala od cywilizacji. W przypadku niebezpieczeństwa pozostałe osoby otrzymują natychmiastowe powiadomienie. Po naciśnięciu przycisku alarmowego radiotelefon emituje sygnał alarmowy, po którym następuje transmisja łączności głosowej lub dźwięków otoczenia. Pozwala to na przesłanie sygnału do innych radiotelefonów w celu ostrzeżenia o nadchodzącym niebezpieczeństwie.

Możesz również skorzystać z gwizdka w zaczepie na pasek, aby powiadomić inne osoby, że potrzebujesz pomocy. Dodatkowo wbudowana latarka LED zapewnia spokój ducha podczas wieczornych wypadów, nieoczekiwanych awarii czy braku prądu.

Wybierz białe światło LED wbudowanej latarki, aby oświetlić sobie drogę podczas wieczornej eskapady lub w przypadku nieoczekiwanych awarii bądź braku prądu. Jeśli Twoje przygody mają miejsce po zmroku, na przykład lubisz obserwować gwiazdy lub brać udział w nocnych polowaniach, a musisz mieć możliwość obserwowania map, wykresów lub innych dokumentów, przełącz się na czerwone światło LED. Dzięki temu będzie można czytać bez rezygnowania z noktowizora.

Zasilanie na czas przygody

Istnieją dwa sposoby zasilania radiotelefonu: z dołączonych akumulatorów NiMH zapewniających do 17 godzin pracy lub z trzech baterii AA, które zapewniają do 23 godzin pracy. Wraz z modelem T92 H2O dostarczana jest ładowarka sieciowa z 2 wtykami micro USB, która pozwala na ładowanie dwóch radiotelefonów jednocześnie.

16 kanałów i 121 kodów prywatności

Dzięki 16 kanałom i 121 kodom prywatności, zapewniającym łącznie prawie 2000 kombinacji, łatwo znaleźć dostępny kanał.

Obsługa bez użycia rąk

Interfejs iVOX/VOX pełni funkcję zestawu głośnomówiącego i pozwala na prowadzenie łączności bez użycia rąk, dzięki czemu można odbierać połączenia bez zatrzymywania się.

Dostosowywanie dźwięków połączeń

Zdecyduj, co będą słyszeć Twoi rozmówcy, wybierając przed rozpoczęciem rozmowy jeden z 20 dźwięków połączeń.

Tryb dyskretny

Funkcja alarmu wibracyjnego jest przydatna, kiedy głośny sygnał alarmowy jest niepożądany.

Szybkie wyszukiwanie kanału

Funkcja skanowania pozwala sprawdzić, które kanały są aktualnie używane.

Powiadomienie o niskim poziomie akumulatorów

Alarm dotyczący niskiego poziomu naładowania przypomina, kiedy trzeba naładować akumulatory.

Zgodność z dowolnym radiotelefonem PMR446

Model T92 H2O jest zgodny z radiotelefonami PMR446, dzięki czemu można komunikować się z innymi radiotelefonami TLKR, a nawet radiotelefonami innych producentów, korzystając z tego samego kanału i kodu prywatności.

Blokada klawiatury

Blokada klawiatury zapobiega przypadkowej zmianie spersonalizowanych ustawień.

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T92 H2OMotorola EAN5031753006907

Wyślemyw poniedziałek

369,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Inne Możliwość komunikacji ze wszystkimi radiotelefonami PMR 446
Kolor Żółty
Co zawiera zestaw 2 radiotelefony, 2 zaczepy do paska z gwizdkiem, 2 akumulatory NiMH, 1 ładowarkę sieciowa z 2 wtykami micro USB, 1 futerał, 1 instrukcję obsługi
Zasilanie akumulatory NiMH
Ean 5031753006907

Gdzie możesz kupić KRÓTKOFALÓWKI Motorola T92 H2O?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Opinie użytkowników

Napisz opinię

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T92 H2O

KRÓTKOFALÓWKI Motorola T92 H2O

Trwa ładowanie