Piec do pizzy G3Ferrari...

649.00

Piec do pizzy G3Ferrari G10032 1200 W Czerwony

Jesteś miłośnikiem pizzy? Z niecierpliwością czekasz na przyrządzenie włoskiego placka we własnym domu? Z myślą o wszystkich entuzjastach tej smakowitej potrawy, ciesząca się uznaniem i popularnością marka G3Ferrari, stworzyła domowy piec do pizzy. Designerskie urządzenie stanie się ozdobą każdej kuchni i sprawi, że domownicy częściej będą jednoczyć siły w celu wspólnego przyrządzenia posiłków. Domowy piec do pizzy jest także doskonałym pomysłem na prezent - w końcu każdy z nas ją kocha!

 • 5 minutowy timer

 • termostat

 • temperatura do 400 stopni

 • moc 1200

 • regulacja temperatury

 • 2 elementy grzejne

 • kamień dolny

 • kamień górny

 • dwie wysokości pieczenia

 • łopatki w zestawie

 • przepisy w zestawie

Piec G3ferrari wyposażony został w lampkę kontrolną informującą o stanie pracy urządzenia, regulację temperatury oraz timer.

 • Pizza gotowa w 5 minut

 • Możliwość nagrzania aż do 400° C

 • Chrupkie ciasto dzięki 2 grzałkom

Piece G3Ferrari

Piece do pizzy marki G3Ferrari są wyposażone w dwa kamienie, które dzięki zainstalowanym grzałkom nagrzewają się do 400°C. Tylko w takiej temperaturze możliwe jest przygotowanie prawdziwej, włoskiej pizzy w niecałe 5 minut. W urządzeniach znajdują się także lampka kontrolna informująca o stanie pracy, regulacja temperatury oraz timer.

Dolna grzałka przykryta ognioodpornym kamieniem odpowiedzialna jest za to, by ciasto idealnie się dopiekło, a kamień wyciągnął z niego nadmiar wilgotności. Górna grzałka zapewnia natomiast odpowiednie dopieczenie sera i wszystkich składników znajdujących się na cieście!

Dzięki nienagrzewającym się uchwytom w każdej chwili bezpiecznie otworzysz piec, by sprawdzić, czy twoja pizza jest już gotowa!

W modelu G10032 znajduje się także kamień w górnej części, dzięki któremu w domowym piecu do pizzy możesz piec także inne dania wymagające wysokiej temperatury.

Piec do pizzy G3Ferrari G10032 EAN8056095873533

649,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Obudowa PC+ABS
Dyktafon Nie
Stoper Nie
Barometr Nie
Altimetr Nie
Ean 8056095873533

Gdzie możesz kupić Piec do pizzy G3Ferrari G10032?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie