Lampka biurkowa ML4500 Mico

139.00
MaxcomML 4500 Mico
Lampka biurkowa
ml4500
Funkcjonalność klasyki,
która współgra z każdym wnętrzem
laser
Prosta konstrukcja
Doceń ponadczasowe rozwiązania bez skomplikowanych dodatków. Oto ciekawe połączenia kolorystyczne w dwóch opcjach do wyboru (biały i czarny). Zobacz, jak zwykła lampka na biurko, może ocieplić Twoje wnętrze i sprawić, że praca stanie się przyjemniejsza.

ML4500 Mico to klasyczna propozycja, która sprawdzi się także w sypialni, pokoju nastolatka, a nawet w salonie przy wygodnym fotelu do czytania ulubionych książek.
laser
Energooszczędne oświetlenie LED
Podobno najważniejsze jest wnętrze... To w ML4500 z pewnością ma się czym pochwalić. Lampka jest wyposażona w lampy typu LED o mocy 5 W/250 lm, dzięki temu możesz jej używać przez długi czas (żywotność diod to aż 30 tys. godzin!) i to bez większych kosztów.

Energooszczędność to jej zaleta, która Tobie po prostu się opłaca.
laser
Ochrona oczu
Znasz to uczucie, gdy po kilku godzinach pracy przy biurku boli Cię głowa, a oczy najchętniej powiedziałby “dość”? Mico doskonale wie co czujesz, dlatego dostosowuje się do Ciebie. Dzięki możliwość regulacji temperatury barwowej masz wpływ na poziomu jasności, który zapewni Ci potrzebny komfort. Do wyboru ustawienia na 3000, 4300 i 6300 K.
laser
Solidna podstawa
Całość dopełnia mocna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego. Podstawa lampy to gwarancja stabilności, a zarazem wygody, bo to właśnie w niej znajduje się swego rodzaju centrum dowodzenia. Wystarczy kilka kliknięć, a Mico 4500 zapewni Ci odpowiednie warunki do pracy i relaksu.
Specyfikacja
Kolor: biały / czarny
Moc: 5 W
Strumień świetlny: 350 / 250 lm
Barwa światła (temp.): ciepła 3000 K, neutralna 4300 K, zimna 6300 K
Liczba trybów: 3
Poziomy jasności: płynna regulacja/sucho
Rodzaj/liczba diod: 32 LED SMD2835
Czas nagrzewania LED: ≤1 s
Konwersja energii: klasa A
Żywotność diod: 30 000 h
Liczba cykli wł/wył: 15 000
Wskaźnik CRI: >80
Kąt padania światła: 120°
Długość kabla: 1.3 m
Zasilacz: 100-240 V, 12 V / 300 mA (3.6 W)
Lampka biurkowa ML4500 MicoMaxcom

139,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Moc (W) 5
Temperatura barwy światła ciepła 3000 K, neutralna 4300 K, zimna 6300 K
Typ i liczba diod 32 LED SMD2835
Wskaźnik CRI powyżej 80
Liczba cykli wł/wył 15 000
Konwersja energii klasa A
Czas nagrzewania poniżej 1s
Długość kabla 1.3 m
Zasilanie 100-240 V, 12 V / 300 mA (3.6 W)
Ean

Gdzie możesz kupić Lampka biurkowa ML4500 Mico?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie