Lampka biurkowa ML4000 Luna

139.00
ml4000
Maxcom
 ML4000 Luna
Noc i dzeń - czas jest bez znaczenia
Maxcom Light ML4000 LUNA to lampka na biurko, która zapewnia widoczność, ale nie tylko. To propozycja dla tych, którzy potrzebują nieco więcej. Zobacz co dokładnie, bo być może i Ty właśnie tego oczekujesz.
ml4000
ml4000
Elegancja i oryginalność
Lampa do biura od Maxcom to funkcjonalność, a zarazem design, który przykuwa uwagę. LUNA zajmuje mało miejsca i efektownie się prezentuje. Praca przy niej to sama przyjemność. Stonowane barwy łatwo wkomponują się w każdą aranżację. LUNA może także stać się przedmiotem, który doda Twojemu gabinetowi nowoczesności w kosmicznym stylu.
Prezentowany model jest dostępny w kolorze brązowym.
Wyświetlacz LED
i dodatki
Tak jak wspomnieliśmy wcześniej LUNA to lampka na biurko, która spełnia również inne funkcje. Jednym z  jej atutów jest duży wyświetlacz LED, na którym odczytasz godzinę, datę, a nawet temperaturę powietrza.
Co więcej możesz ustawić na niej budzik. To przydatne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy zapominasz robić sobie przerwy. Wystarczy ustawić czas, który chcesz przeznaczyć na pracę, a lampka da Ci znać kiedy masz odejść od biurka i rozprostować plecy.
ml4000
ml4000
Trzy stopnie natężenia
LUNA to lampka, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dzięki możliwości regulacji stopnia natężenia światła to Ty dopasowujesz oświetlenie zgodnie z  potrzebami.
Ponadto lampka biurowa od Maxcom posiada wysoki poziom CRI, czyli stopień odwzorowania naturalnych barw. W przypadku LUNY wynosi on 80 co oznacza, że oglądane w jej świetle przedmioty są widoczne niemal tak samo jak w naturalnych promieniach słońca. Dzięki temu Twoje oczy będą się mniej męczyć.
Energooszczędność
Ochrona środowiska i satysfakcja naszych klientów to priorytet. LUNA zapewnia nie tylko wygodę i maksymalną widoczność to lampka biurowa, która działa przez długi czas nie obciążając przy tym domowego budżetu.
Jest to możliwe dzięki lampie LED, która emituje światło o wartości 260 Im (lumenów) o mocy 7 W. Szacowana żywotność diod to natomiast aż 30 tys. godzin!
Specyfikacja
Kolor:
brązowy
Moc:
7 W
Strumień świetlny:
260 lm
Barwa światła (temp.):
ciepła 3000 K, neutralna 4500 K, zimna 6500 K
Liczba trybów:
3
Poziomy jasności:
1
Rodzaj/liczba diod:
SMD2835
Żywotność diod:
30 000 h
Liczba cykli wł/wył:
15 000
Wskaźnik CRI:
>80
Auto wyłączenie lampy:
-
termometr / godzina / data / budzik:
Tak
Kąt padania światła:
120°
Długość kabla:
1.2 m
Zasilacz:
110-230 V, 5V / 1 A (max 7 W)
Lampka biurkowa ML4000 LunaMaxcom EAN5908235975948

139,00 zł

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz powiadomienie na wskazany adres.

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Powiadom o dostępności

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Specyfikacja

Moc (W) 7
Długość przewodu 1,2m
Kąt padania światła 120 stopni
Żywotność 30 000h
Temperatura barwy światła 3000K, 4500K, 6500K
Typ i liczba diod SMD2835
Ean 5908235975948

Gdzie możesz kupić Lampka biurkowa ML4000 Luna?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie