Myszka JLab JBuds Mouse

179.00
JLab JBuds mouse


Bezprzewodowa mysz JBUDS od JLab

Pełnowymiarowa mysz do wielu urządzeń. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.

JLab Work to nowoczesna linia produktów do pracy biurowej. Każdy produkt Work charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, ciekawą stylistyką i unikatowymi rozwiązaniami. Jlab Work stale podąża za aktualnymi trendami, a różnorodność produktów sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ponadto produkty z tej linii zaprojektowane są w oparciu o kompleksową funkcjonalność każdego urządzenia mobilnego. Inżynierowie JLab Work stawiają przede wszystkim na rozwój i design swoich akcesoriów.

JLab JBuds mouse
JLab JBuds mouse

Połącz przez Bluetooth lub bezprzewodowy klucz USB

JLab JBuds mouse

Łatwe przełączanie między 3 zapisanymi urządzeniami

JLab JBuds mouse

Żywotność baterii powyżej 6 miesięcy* (ładowana przez USB-C, 600 mAh)

JLab JBuds mouse

Ergonomiczna mysz pełnowymiarowa

JLab JBuds mouse

Ciche kliknięcie 9 przyciskami

JLab JBuds mouse

Kompatybilny z Windows, MAC OS i Chrome OS

JLab JBuds mouse

Aplikacja JLab Work pozwala na zapisywanie profili i dostosowywanie przycisków

JLab JBuds mouse

WYDAJNOŚĆ W RĘKU

Bezprzewodowa mysz JBuds została zaprojektowana tak, aby móc w pełnym wymiarze korzystać z jej funkcjonalności. Jest genialnie wyprofilowana dzięki czemu dotrzyma Ci towarzystwa i zapewni komfort pracy nie tylko w biurze. Jej geniusz docenisz również w domowym zaciszu. Wskocz na wyższy poziom precyzji dzięki siedmiu przyciskom z oprogramowaniem do personalizacji. Wyraź się tak jak lubisz.

POLICZ DO TRZECH

Musisz szybko przejść z PC-ta na laptopa? Mysz JBuds połączysz z trzema zapisanymi urządzeniami. Co więcej, połączenie i przełączanie jest niemal automatyczne – już nie potrzebujesz instalowania dodatkowych sterowników. Sparujesz urządzenia przez Bluetooth lub adapter USB 2.4 GHz załączony do myszy. JBuds od JLab jest kompatybilna z wszystkimi systemami dostępnymi na rynku. Świetnie współgra z laptopami, komputerami, tabletami czy notebookami.

JLab JBuds mouse
JLab JBuds mouse

ZAPROJEKTUJ SWÓJ PROFIL

Zwiększ swój potencjał i przyspiesz działanie jednym kliknięciem. Mysz JBuds została wyposażona w 7 programowalnych przycisków. Wszystkie w zasięgu Twojej ręki. Swobodnie przełączaj się między ulubionymi funkcjami i urządzeniami. Kliknij w aplikację JLab Work App i zaprogramuj określone przyciski. Jednym ruchem wklejaj najczęściej używane formuły Exel lub tekst czy zdjęcie. Dodatkowo możesz ustawić trzy unikalne profile użytkownika i z dziecinną łatwością przełączać się w zależności od tego, co robisz. Możesz również skorzystać z przykładowych konfiguracji.

WBUDOWANY AKUMULATOR

Kto chce się przekopywać w poszukiwaniu baterii AA? My na pewno nie. Mysz GO Charge ma wygodny akumulator (600 mAh!), dzięki czemu nie musisz tracić czasu. Dodatkowo, jest to lepsze dla środowiska. Mniej zakłóceń dla Ciebie, mniej odpadów dla planety.

JLab JBuds mouse
JLab JBuds mouse

Z WŁASNĄ PRĘDKOŚCIĄ

Regulowane DPI umożliwia zmianę czułości myszy, dzięki czemu możesz poruszać się z własną prędkością. Bez względu na to, czy lubisz klikać z turbo prędkością, czy też spokojnie pokonywać drogę w dół strony, mysz bezprzewodowa JBuds dostosuje się do Twojego tempa.

JLab JBuds mouse
JLab JBuds mouse

CICHOSZA

Szybki e- mail w trakcie lunchu. Klik, klik i czujesz wzrok wymierzony w Twoją stronę. Koniec z głośnym klikaniem wymykającym się spod kontroli. Scroll i przyciski główne we wszystkich myszach JLab zostały wykonane tak, że nie słychać charakterystycznego dźwięku. Od dziś praca w nocy lub w przestrzeni coworkingowej nie zwróci niczyjej uwagi. Jedynie, co możesz usłyszeć to odgłosy zachwytu.

JLab JBuds mouse
JLab JBuds mouse

KOMFORT W RĘKU

Perfekcyjnie zaprojektowany, ergonomiczny kształt to gwarancja wygodnej myszy. Budowa JBuds zapewnia odpowiednie podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej, niewymuszonej pozycji nawet przez wiele godzin. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem oraz płynnym działaniem dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu przycisków.

JLab JBuds mouse

PRZYCISKI

 • Lewy przycisk myszy
 • Prawy przycisk myszy
 • Scroll
 • Środkowy przycisk: regulacja DPI
 • Przycisk boczny 1: Do przodu
 • Przycisk boczny 2: Do tyłu
 • Przycisk JCon: Pulpit
 • DPI: 1200 – 2400
 • Typ czujnika: optyczny

ZESTAW ZAWIERA

 • mysz JBuds
 • kabel ładujący USB-C
 • instrukcję obsługi

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: adapter USB 2.4 GHz
 • Połączenie 2: Bluetooth 5.2
 • Połączenie 3: Bluetooth 5.2
 • Liczba zapisanych urządzeń: do 3
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 metrów

BATERIA

 • Bateria: 600 mAh
 • Żywotność baterii: ponad 4 miesiące (żywotność baterii może się różnić w zależności od warunków użytkowania/komputera)
Myszka JLab JBuds MouseJlab EAN0812887017503

179,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Myszka JLab JBuds Mouse?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie