Myszka JLab Go Charge Mouse

109.00
Mysz bezprzewodowa JLab GO


MYSZ BEZPRZEWODOWA JLab GO CHARGE

Bezprzewodowa, cicha mysz GO Charge w wersji slim. Mysz komputerowa jako osobista. A czemu nie! W końcu często towarzyszy nam przez prawie 8 godzin niemalże codziennie. Korzystaj z GO Charge tak jak lubisz i gdzie lubisz.

JLab Work to nowoczesna linia produktów do pracy biurowej. Każdy produkt Work charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, ciekawą stylistyką i unikatowymi rozwiązaniami. Jlab Work stale podąża za aktualnymi trendami, a różnorodność produktów sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ponadto produkty z tej linii zaprojektowane są w oparciu o kompleksową funkcjonalność każdego urządzenia mobilnego. Inżynierowie JLab Work stawiają przede wszystkim na rozwój i design swoich akcesoriów.

Mysz bezprzewodowa JLab GO
Mysz bezprzewodowa JLab GO

Połącz przez Bluetooth lub klucz sprzętowy USB

Mysz bezprzewodowa JLab GO

Niezwykle kompaktowa konstrukcja w podróży

Mysz bezprzewodowa JLab GO

6 przycisków cichego kliknięcia

Mysz bezprzewodowa JLab GO

Łatwe przełączanie między 3 zapisanymi urządzeniami

Mysz bezprzewodowa JLab GO

Żywotność baterii powyżej 4 miesięcy* (ładowana przez USB-C, 500 mAh)

Mysz bezprzewodowa JLab GO

Kompatybilny z RH/LH z Windows, MAC OS i CHROME OS

CICHA MYSZKA

Kompaktowa i cicha mysz GO Charge od JLab zachwyci każdego miłośnika bezszelestnej pracy biurowej. Działa niezwykle płynnie i bez żadnych lagów czy zacięć. Bardzo szybko reaguje na ruch i gwarantuje płynną pracę zapewniając komfort użytkowania. Połączenie bezprzewodowe jest niezwykle stabilne. Przez jej ergonomiczny kształt wygodnie leży w dłoni (lewej i prawej), a wielogodzinne korzystanie to czysta przyjemność.

Mysz bezprzewodowa JLab GO
Mysz bezprzewodowa JLab GO

POLICZ DO TRZECH

Musisz szybko przejść z PC-ta na laptopa? Mysz Go Charge połączysz aż z trzema zapisanymi urządzeniami. Co więcej, połączenie i przełączanie jest niemal automatyczne – już nie potrzebujesz instalowania dodatkowych sterowników. Sparujesz urządzenia przez Bluetooth lub adapter USB 2.4 GHz załączony do myszy. GO Charge od JLab jest kompatybilna ze wszystkimi systemami dostępnymi na rynku. Świetnie współgra z laptopami, komputerami, tabletami czy notebookami.

CICHOSZA

Szybki e- mail w trakcie lunchu. Klik, klik i czujesz wzrok wymierzony w Twoją stronę. Koniec z głośnym klikaniem wymykającym się spod kontroli. Scroll i przyciski główne we wszystkich myszach JLab zostały wykonane tak, że nie słychać charakterystycznego dźwięku. Od dziś praca w nocy lub w przestrzeni coworkingowej nie zwróci niczyjej uwagi. Jedynie, co możesz usłyszeć to odgłosy zachwytu.

Mysz bezprzewodowa JLab GO
Mysz bezprzewodowa JLab GO

WBUDOWANY AKUMULATOR

Kto chce się przekopywać w poszukiwaniu baterii AA? My na pewno nie. Mysz GO Charge ma wygodny akumulator (500 mAh!), dzięki czemu nie musisz tracić czasu. Dodatkowo, jest to lepsze dla środowiska. Mniej zakłóceń dla Ciebie, mniej odpadów dla planety.

ZABIERZERZ JĄ WSZĘDZIE

GO Charge to pewność stabilnej i nieprzerywanej pracy. Do produkcji myszki użyto wysokogatunkowych materiałów. Jej ultrakompaktowy rozmiar sprawia, że zabranie jej do biura lub w podróż służbową będzie miłym obowiązkiem.

Mysz bezprzewodowa JLab GO
Mysz bezprzewodowa JLab GO

W TWOIM TEMPIE

Regulowane DPI umożliwia zmianę czułości myszy, dzięki czemu możesz poruszać się z własną prędkością. Bez względu na to, czy lubisz klikać z turbo prędkością, czy też spokojnie pokonywać drogę w dół strony, mysz bezprzewodowa GO Charge dostosuje się do Twojego tempa.

Mysz bezprzewodowa JLab GO

BLUETOOTH

 • Połączenie 1: Bluetooth 5.0
 • Połączenie 2: Bluetooth 5.0
 • Połączenie 3: Bezprzewodowy adapter USB (2.4 GHz)
 • Zasięg bezprzewodowy: 10 m

PRZYCISKI

 • Mysz GO = 6 przycisków
 • Lewy przycisk myszy, prawy przycisk myszy, scroll, DPI (800-1600)
 • Przycisk boczny 1: Do przodu
 • Przycisk boczny 2: Do tyłu
 • Czułość DPI: 800, 1200, 1600
 • Liczba klatek na sekundę: 3000 klatek/sek
 • Maksymalna prędkość: 28 cali/sek
 • Siła działania przycisku: 100 ± 10g
 • Siła działania koła: 20 ± 5 g

BATERIA

 • Bateria: bateria 500 mAh
 • Żywotność baterii: ponad 4 miesiące, żywotność baterii będzie się różnić w zależności od warunków użytkownika/komputera

ZESTAW ZAWIERA

 • Mysz GO Charge
 • Kabel ładujący USB-C
 • Instrukcję obsługi
Myszka JLab Go Charge MouseJlab EAN0812887017589

109,00 zł

Dodaj do schowka

Podobne produkty

Gdzie możesz kupić Myszka JLab Go Charge Mouse?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie