Mikrofon JLab Audio Talk

459.00

Mikrofon TALK
Uniwersalny, wydajny mikrofon z 4 trybami kierunkowymi do rejestrowania dźwięku z każdego źródła.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

Wysokowydajny stacjonarny mikrofon pojemnościowy, z trzema kondensatorami gwarantującymi studyjną jakość. Dzięki niemu, Twoje nagrania i podcasty zyskają pożądaną jakość – właściwie gdziekolwiek jesteś! 4 tryby umożliwiają przechwycenie dowolnego dźwięku, który chcesz nagrać. Niezależnie od tego, czy nagrywasz podcast, vloga, muzykę, czy głos lektora, mikrofon Talk zapewni Ci jakość, której potrzebujesz.

PROFESJONALNY

Mikrofon Talk od JLab charakteryzuje się studyjną częstotliwością 96kHz/24BIT, dzięki czemu nagranie jest czyste, bez zbędnych szumów, a dźwięk dynamiczny. Rozwiązanie w sam raz do codziennego użytkowania – w biurze, w domu, czy ogrodzie.

4 TRYBY KIERUNKOWE

Talk posiada cztery tryby kierunkowe: kardioidalny (jednokierunkowy), wszechkierunkowy, stereo i dwukierunkowy. Doskonałe rozwiązanie podczas prowadzenia rozmów indywidualnych lub biznesowych, nagrań głosowych, podcastów, grupowych nagrań muzycznych, a nawet ASMR.

NAGRANIA POD KONTROLĄ

Zapewnij dźwięk w optymalnej jakości - steruj czułością, eliminuj zakłócenia i zniekształcenia. Reguluj poziom głośności, korzystaj z przycisku szybkiego wyciszenia kiedy tego potrzebujesz. Płynnie przełączaj się między trybami kierunkowymi. Mikrofon posiada również wbudowane wejście AUX 3,5mm z możliwością wpięcia słuchawek - chociażby do prowadzenia odsłuchu - i to bez opóźnień! Miej pełną kontrolę nad rejestrowanym dźwiękiem.

PLUG & PLAY

Mikrofon Talk w zestawie zwiera 1,5m kabel USB/USB-C do podłączenia do komputera i dalszej pracy z dźwiękiem. Mikrofon posiada także standardowe wejście 5/8” dzięki czemu z łatwością przymocujesz go do innego statywu. Największą zaletą jest jednak funkcja plug & play – pozwalająca na niemal natychmiastowe nagrywanie, właściwie tuż po podłączeniu mikrofonu.

Zestaw zawiera:

Mikrofon Talk

Mini statyw z uniwersalnym obrotowym gwintem 5/8”

1,5 m kabel USB-C 

 

Specyfikacja:

Typ przetwornika: kondensator

Tryby kierunkowe: kardioidalny (jednokierunkowy), wszechkierunkowy, stereo,

dwukierunkowy

Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz

Czułość: 120 dB

Próbkowanie: 96 kHz/24 bit

Waga: 215 g (mikrofon), 412,7 g (mikrofon ze statywem), 55 g (kabel USB-C)

Wymiary: 135 x 70 x 63 mm

Wymiary ze statywem: 235 x 195 x 195 mm

Mikrofon JLab Audio TalkJlab EAN812887019330

459,00 zł

Dodaj do schowka

  • W tej chwili brak najlepiej sprzedających się.

Gdzie możesz kupić Mikrofon JLab Audio Talk?

Pomoc

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Należy sprawdzić czy wybierany numer jest poprawny. Wybierając numer innego kraju należy zawsze dodać odpowiedni prefiks (np. Niemcy 0049 lub +49) Jeżeli użytkownik posiada kartę typu prepaid (zasilenia kartą), należy sprawdzić, czy dostępne są środki na
Należy upewnić się czy karta SIM jest poprawnie zainstalowana.
Być może telefon jest wyłączony, należy włączyć telefon przyciskając przycisk włączenia (czerwona słuchawka) przez ok. 3 sekundy. Po dłuższym nie korzystaniu z telefonu akumulator może być w stanie tzw. „głębokiego rozładowania”, aby przywrócić prawidłową
Nie można wykonać jakiegokolwiek połączenia, jeżeli telefon nie jest w zasięgu sieci. Jeżeli użytkownik nie posiada środków na koncie możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numer 112.
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi się napis „Nie działa”, oznacza to brak odpowiedniego sygnału lub środków na koncie. Jednakże w tym przypadku możliwe jest wykonywanie połączeń alarmowych pod numerem 112 pod warunkiem, że znajdujemy się w zasięgu sieci inneg
Włączona jest blokada klawiatury, należy. Należy odblokować klawiaturę naciskając lewy klawisz funkcyjny a następnie * (gwiazdka)
Numer centrum operatora, gdzie przechowywane są wiadomości tekstowe. Numer jest przechowywany na karcie SIM, lecz w menu telefonu można go zmienić i wprowadzić inny.
Opłata jest naliczana zaraz po ustanowieniu połączenia. Należy zasięgnąć informacji u operatora, jaki jest tryb naliczania.
Należy włączyć opcję Raport doręczeń. Po dostarczeniu wiadomości nadejdzie SMS zwrotny, z informacją, że wiadomość dostarczono (usługa sieciowa).
Aby znaleźć stacje automatycznie, należy po pierwszym uruchomieniu radia należy przytrzymać klawisz  „ >||/ „ (  PLAY/PAUSE/CALL ). Urządzenie przez ok 30 sekund będzie wyszukiwało i zapamiętywało stacje. Po wykonaniu tej czynności będzie dopiero możn

Galeria

Instrukcja i dokumenty do pobrania

Trwa ładowanie